Сито для думок• 27 августа 2023
Какую куртку выбрать?
Результат:
вже голосів:
61 (41.78%)
56 (38.36%)
Результат
29 (19.86%)
Виправлялочка• 27 августа 2023
Вас зараз засруть по самі помідори. Самі ходять невідомо , в якому шматті і хочуть, щоб всі такі були.
По темі : в мене є пальто подібного крою як фото 1, лише беж.
Ральфік.
Нереально круте вживу і дуже зручний крій
Ральфік.
Пані з калабані• 27 августа 2023
Ответ дляСито для думок
Под прямые джинсы спокойного цвета и простые ботинки - отлично
Ну это и я знаю))))
Я ношу не только прямые джинсы))) На работу под офисные брючки и юбки отлично. Под кэжуал нужна другая.
Виправлялочка• 27 августа 2023
Ответ дляСито для думок
А как по мне - это классика
Так, вірно , класика.
Хай самі свій оверсайз і ковдри носять.
Сито для думок
• 27 августа 2023
Ответ дляВиправлялочка
Ральфік.
В размере? Или маломерит/большемерит? Потому что у меня пух чуть большемерит
Виправлялочка• 27 августа 2023
Ответ дляСито для думок
В розмір.
Зайдіть в будь-яку тему з фото порадниць, подивіться на них і спокійно купляйте те, що Вам подобається.
Я тут теж своє пальто виставляла.
Обгадили з ніг до голови приблизно такими ж словами, як сьогодні:)
Тому вирішила купити .
Я тут теж своє пальто виставляла.
Тому вирішила купити .
ПазлШредінгера• 27 августа 2023
Ответ дляparele
Первая один в один у меня была лет 12-15 назад.
Так цікаво, я взагалі не пам´ятаю, щоб такі куртки тоді носили. Я запам´ятала ті роки як ’скінні+довгий светр до середини стегна+коротка обтисла курточка до талії+шарф об´ємний’ - мені здавалося, що тоді всі так ходили
Кружите меня,кружите• 27 августа 2023
Ответ дляКрижана бурулька
Так мода циклична, скоро вернется то, что носили лет 20-25 назад.
.... і ті проньки, що зараз закочують очі і фукають, будуть битись в екстазі і мироточити, доказуючи, що це ’шик і блєск’
Сито для думок
• 27 августа 2023
Ответ дляВиправлялочка
В розмір.
Я тут теж своє пальто виставляла.
Тому вирішила купити .
Я тут теж своє пальто виставляла.
Тому вирішила купити .
Тут все хорошие вещи засирают.
У меня уже маячек - не засрали - значит не брать)
Сито для думок
• 27 августа 2023
Ответ дляПазлШредінгера
Моей такой куртке ровно 10 лет. И она вообще не изменилась). Но мала уже(((
Виправлялочка• 27 августа 2023
Ответ дляeuhunter
А, ну тогда одежда американских пенсионеров - это безусловная актуалочка. Олд мани ж.
Удалено администрацией...
Там-тарарам• 27 августа 2023
Ответ дляСито для думок
А как по мне - это классика
Наче й класика, але виглядає як застаріле та неактуальне
Там-тарарам• 27 августа 2023
Ответ дляПерша скрипка
Я бы взяла вторую, только не чёрную, а синюю. И добавила бы яркие аксессуары: перчатки, шарф или сумку.
Це ще гірше було б. Такі речі треба вміти носити, яскраві акси з легкістю можуть перетворити їх на колгосп
Там-тарарам• 27 августа 2023
Ответ дляВиправлялочка
Ральфік.
🤪 таке, тільки зовсім не таке, бо довжина, колір не такі та крой лише подібний
Не виправдовуюсь• 27 августа 2023
Ответ дляСито для думок
Тогда к чему тема?
Там-тарарам• 27 августа 2023
Ответ дляВиправлялочка
В розмір.
Я тут теж своє пальто виставляла.
Тому вирішила купити .
Я тут теж своє пальто виставляла.
Тому вирішила купити .
Вас не надто заносить? Порядна людина зі смаком не дозволить собі так відверто принижувати тих, хто носить одяг іншого стилю.
Ответ дляПазлШредінгера
Качество фото как на утюг, конечно, но вот эта куртка. Фото сделано в октябре 2014.
Борщик• 28 августа 2023
Ответ дляСито для думок
А ральф Лорен считает, что это все ещё актуально)
А какая разница, если выглядит как из прошлого столетия?
Но сейчас всем все равно кто што носит - нравится - носите
Христя в тiстi• 28 августа 2023
Ответ дляСито для думок
А я где-то писала что это модно?)
Это актуально.
И они очень разные
Это актуально.
И они очень разные
Это классика, вторая больше нравится, не люблю пояса.