Меня много• 29 августа 2023

Як зробити коліна, ноги над колінами гарними?

Вумна вутка• 29 августа 2023
Ответ дляНематрьошка
Коленки.....то вы ещё анус не видели 😶
Показывайте )

Неместная Я• 29 августа 2023
Ответ дляНаивная Хо
Почему только жирные в халате? Вон колени княгини Монако, неужели красивые.
А них целая семья как на подбор🤣
Бутербродница• 29 августа 2023
Вам не понравится мой рецепт)
Marmu• 29 августа 2023
Автор, не парьтесь через коліна. Можете позайматись для загального тонусу, щоб загальний вигляд був кращий, але коліна ви нічим не виправите. У мене подруга важить 45 кг при 168 см і має дуже довгі ноги у пропорції із тілом, коліна такі самі).