ЯспАкойнаЯ• Изменено 29 августа 2023

Адапален - підкажіть, будь ласка

Лікар поставив діагноз ’акне, помірна форма’. Виписав засіб, де Adapalen 0.1% / Benzoylperoxid 2.5%. Сказав наносити ввечері точково.

Я ввечері вмиваюся спочатку гідрофільною, потім гелем, потім сироватку 1% AHA + 0,5% BHA на зону висипань, потім крем нічний на все обличчя.
Зранку вмиваюся гелем, потім на зону висипань трохи крему з ніацінамідом мажу, потім на все лице крем з спф.

Питання: якщо наносити Adapalen + Benzoylperoxid, що з усієї цієї рутини можна залишити, а що прибирати?

Дякую!
СпайдерВумен• 29 августа 2023
А вам он сказал, что кислоты нельзя ?

СпайдерВумен• 29 августа 2023
У вас сыроватка с кислотами.
автор ЯспАкойнаЯ • 29 августа 2023
Ответ дляСпайдерВумен
А вам он сказал, что кислоты нельзя ?
Ми догляд не обговорювали
автор ЯспАкойнаЯ • 29 августа 2023
Ответ дляСпайдерВумен
У вас сыроватка с кислотами.
Прибирати зовсім її?
СпайдерВумен• 29 августа 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ми догляд не обговорювали
Странно…
СпайдерВумен• 29 августа 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Прибирати зовсім її?
Я когда лечила, мне дерматолог-косметолог сказала совсем убрать, даже чтобы в составе крема не было. Хотя в крем у меня был с салициловой кислотой и как бы она от акне…
автор ЯспАкойнаЯ • 29 августа 2023
Ответ дляСпайдерВумен
А яким кремом тоді користувалися?

СпайдерВумен• 29 августа 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А яким кремом тоді користувалися?
Не помню, укр производитель
СпайдерВумен• 29 августа 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А яким кремом тоді користувалися?
Она мне выписала гель Дерива С MS 2 месяца, но мне помог за 2 недели, наносить только на ночь и потом Дерива обычный месяц.
СпайдерВумен• 29 августа 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Прибирати зовсім її?
Я бы убрала.
СпайдерВумен• 29 августа 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А яким кремом тоді користувалися?
Кстати в этом Дерива и есть адапален