Небалувана Галя• 29 августа 2023

Ведення вагітності м. Київ

Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, найкращого лікаря по веденню вагітності в Києві? Можливо зі свого досвіду чи знайомих. Дякую завчасно))
МЧСница• 29 августа 2023
УЗи делайте у Бокучавы
автор Небалувана Галя • 29 августа 2023
Ответ дляМЧСница
УЗи делайте у Бокучавы
Дякую, у нього роблю)
МЧСница• 29 августа 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Дякую, у нього роблю)
Какая цена сейчас?) Он в Областной принимает?
Потужна махіна• 29 августа 2023
Частные клиники рассматриваете? Если да, то Униклиника, Ошовский.
автор Небалувана Галя • 29 августа 2023
Ответ дляМЧСница
Так, в обласній. 550
автор Небалувана Галя • 29 августа 2023
Ответ дляПотужна махіна
Так, всі варіанти розглядаю, але знайти найкращого спеціаліста поки не вдалося😭
Стріляний птах• 29 августа 2023
Ответ дляНебалувана Галя
як ви визначите, що він \ вона - найкращий?
автор Небалувана Галя • 29 августа 2023
Ответ дляСтріляний птах
Добре, можливо не так виразилася. Один із кращих. Я не можу визначити, тому і запитую тих, хто вів у когось і впевнений, що лікар компетентний
Скляна миша• 29 августа 2023
Ответ дляМЧСница
УЗи делайте у Бокучавы
Це якийсь дуже хороший спеціаліст?
автор Небалувана Галя • 29 августа 2023
Ответ дляСкляна миша
Це якийсь дуже хороший спеціаліст?
Так, здається один з тим самих найкращих. Дуже багато лише позитивних відгуків. Мені діагностували завмерлу вагітність на ранньому терміні у 1 пологовому. В той же день поїхала до нього і він відразу показав живий ембріончик з серцебиттям.
Скляна миша• 29 августа 2023
Ответ дляНебалувана Галя
А як до нього потрапити?по запису якось?
І він тільки вагітних приймає?
Стріляний птах• 29 августа 2023
Ответ дляНебалувана Галя
більшість вагітних - аматори у медицині, якщо все добре і безпроблемно - лікар гарний, якщо проблемно, але закінчилось добре - то теж гарний, а якщо щось пішло не так - то винний лікар, просто тому, що хтось має бути винним ...
Помилки і своє кладовище є у 99% ’найкращих’ лікарів
МЧСница• 29 августа 2023
Ответ дляСкляна миша
Це якийсь дуже хороший спеціаліст?
Очень)