Дивне створіння• 01 сентября 2023

Де знайти косметички, які між собою скріплюються?

В якійсь з тем колись читала гарний відгук дівчини про косметички з Алі чи Ебей. Вони між собою скріплюються. Потім ще багато коментарів було, що дійсно хороші. Посилання я, звичайно ж, не зберегла. Тепер мені треба, де шукати не знаю. Хто зрозумів, що мені потрібно і може дати посилання, тому від мене жирненький плюс до карми.
Алина-1240• 01 сентября 2023
В любом магазе с мелочевкой
автор Дивне створіння • 01 сентября 2023
Ответ дляАлина-1240
В любом магазе с мелочевкой
Не зустрічала жодного разу. І там хвалили конкретну модель, не все підряд.
Алина-1240• 01 сентября 2023
Ответ дляДивне створіння
Вон у меня под домом были,киевская 29,винница,магазинчика там 2-’барвінок’и ’все для дому’
Тема була про недорогі, але дійсно хороші знахідки на ін.сайтах. Може хто зберіг))). Вже не знаю як шукати.