Дівчата, доброго дня) намагаюсь додати новий особовий рахунок на 104.ua, пище, що Особовий рахунок ****** недоступний через відмову оператора АТ «Київоблгаз» від сервісів 104.ua. Той особовий рахунок, що там вже був, кудись зник(((( у додатку теж само( може в мене глюк якийсь?
OneTimeUser• 02 сентября 2023
Це не глюк. Треба передавати показники через my.gas.ua. Оплачувала за доставку останній раз просто за реквізитами через онлайн банкінг.