Морковку дай• 23 февраля в 23:59

23.02.22 Що ви робили і як пройшов ваш останній мирний день?

Який був настрій і передчуття? Очікували такого, озираючись 4 роки назад?
Товари з Європи• 24 февраля в 20:38
Ходили з друзями в басейн,ех-повернути б час назад,коли на душі мир і сокій.
Непогодка• 24 февраля в 21:04
Ответ дляТихоЯ
Не пам´ятаю. Знаю, що 24 мала їхати з Броварів на Гната Юри, а замість цього поїхала в евакуацію. Чоловік ще поїхав на роботу, відпустив працівників, відключив обладнання, обдзвонив наступну зміну, приїхав, ми спакували цінні речі і поїхали в село. Як раз на одеській трасі пробка схлинула і ми спокійно доїхали. Після звільнення Ірпеня, Василькова і зупинки колони на Бровари, десь в кінці березня повернулись.
Васильків не звільняли ж
Непогодка• 24 февраля в 21:08
Ответ дляМульйонерша
я уже много раз отвечала в подобных темах. С осени 21-го года, все было очевидно. Я елку ставила на Николая и слушала в записи очередное ток шоу, будет ли война. В январе меня довели уже до того, что я с проблемами с сердцем и с нарушением сна к врачам ходила, мне лекарства выписывали. Мы сами из Луганска, уехали в 14-м году в пригород Киева, потому на новости я очень чутко реагировала. Был сделан запас воды, еды, корма животным, дров, лекарств.Эти запасы сильно выручали нас и еще несколько семей, пока сидели в подвале и пока дом не разбомбили. Вообще муж не поддерживал меня в моей панике, но был не против, чтобы я это сделала и мне было спокойнее. Были заряжены рации у нас и близких друзей с соседней улицы - мы их раньше по грибы брали. Сын был проинструктирован, что делать, если начнется война и он будет в школе - держаться учителя, а потом возвращаться к школе, где мы его заберем, никуда не уходить. Я просто почему-то была на 100% уверена, что связи сразу не будет. У мужа брат с товарищами тоже заранее точку сбора в случае военных действий выбрали. 23-го мы с друзьями обсуждали в нашем чатике новости - про военное положение, про то, что закрыли границу с Беларусью и закрыли за неделю где-то Чернобыльскую зону для посещений (раньше туда экскурсии ездили, сама на такой была). Тревожили накануне новости, что со стороны белорашки понтонный мост через реку то ставили, то убирали - новостные каналы публиковали снимки. Но я все равно не могла представить масштаб, думала все же самыми горячими точками будет Луганская и Донецкая область, а мы в 15 км от Киева в безопастности. У нас недалеко был аэродром Гостомеля, но я считала, что далеко - 10 км. Больше военных обьектов не было, я это знала. Накануне, 23-го вечером я посмотрела ток шоу с Мазур, там был арестович и еще какие-то эксперты, которые вещали, что войска рашки как-то не так стоят, и что для наступления, им нужно недели две как перестраиваться. И эта мысль меня успокоила и я впервые спокойно заснула. И эта уверенность, что ТАКОГО просто не может быть + вещание местных властей, о том, что оставайтесь дома и используйте светомаскировку, довело до того, что моя семья оказалась в ловушке, мосты на Киев были взорваны и выхода как-бы не было. Благодарю Бога, что все живы.
Я, свята невинність, впевнена була, що Київ точно не будуть бомбить, бо тут Чорнобиль. Яка дура
Докладальниця• 24 февраля в 21:15
Я взагалі не вірила ,що війна може розпочатися в таких маштабах, мої батьки з Нікополя на Дніпропетровщині, я більше за них переживала, пам,ятаю як за пару тижнів до початку телефонувала батьку , він порадив не дивитись телевізор і що Америка не допустить ніякого вторгнення😓.
На останніх мирних вихідних з родиною поїхали в Ірпінь в парк, гуляли, пили каву і какао, розмовляли про можливість війни,я постійно говорила, що не можливо таке в 21 столітті, що світ не дозволить...
Єдине що ми тоді зробили - залили повний бак палива в авто,це врятувало нас і дозволило виїхати з окупації в Бучі по зеленому коридору...
22 син захворів на ковід, весь його клас пішов на карантин. 23 були дома, звичайний день. Пам,ятаю лише, що ввечері сходила забрати посилку на пошті і трохи купила продуктів.
Ввечері піднялась температура, всю ніч не спала, збивала, під ранок я заснула...чоловік розбудив нас лише в 7 ранку словами ’Почалося’...
З вікна вже було видно як горів Гостомельський аеропорт і кружляли гелікоптери. Ми не ризикнули виїхати і опинились в окупації
короткопамятна• 24 февраля в 21:29
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я с Киева. Еще осенью 21го подготовила все документы к отьезду. И деньги из банка забрала
Вы уехали и куда?
Губки-уточкой• 24 февраля в 23:12
Ответ дляСметчица
Тому, що дописувачки шукають розуміння серед таких самих як вони. Вам ця тема байдужа, це не значить, що іншим не болить.
Психолог из вас очень не очень.
У меня много ран и едрить их мне не доставляет удовольствия. А вы, судя по всему, любите смаковать чужое горе
Мамина корзиночка• 24 февраля в 23:25
Я з Харкова. Вже тиждень була з дітьми у Львові. Знімали хостел. Львів взагалі моя мрія завжди був, люблю це місто, а цей тиждень так сумбурно пролетів, що я вирішила надолужити. 23-го пішли з дітьми гуляти по місту. (пишу і плачу..) Попили шоколад в майстерні шоколаду, покаталися паровозиком по центру, на площі ринок був каток, з нього зчищали льод і біля утворилася гора снігу. Біля неї зібралася малеча, ми почали спілкуватися. Виявилося, це діти з Дніпра, Києва і т.д., з мамами, нянями, бабусями з дідусями, яких тати відправили в більш тихе місце. І тоді я зрозуміла, що я не божевільна. А вночі позвонила мама з Харкова і сказала, що їх бомблять.
Мамина корзиночка• 24 февраля в 23:31
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я з Харкова. В грудні 21-го заставила себе зібрати рюкзак з документами та грошима. А 16 лютого поїхала до Львова. Також думала, що все буде тільки на Донбасі, але хотіла убезпечити дітей від небезпеки.
Соня Петрова• 25 февраля в 03:14
Ответ дляКиця-бриця
Я как-то гуглила старые новости, уже писали летом 2021, что будет нападение, но конечно никто не верил
Я еще в мае 2021 года знала что будет война,шла информация прямым текстом,но верить не хотелось что это правда
автор Морковку дай • 25 февраля в 03:41
Ответ дляСоня Петрова
Звідки знали?
ТихоЯ• 25 февраля в 19:52
Ответ дляНепогодка
Васильків не звільняли ж
Ну як сказати. Висадка, зачистка оце все було. Я сама там не була,але нам через нього їхати, то ми не їхали до певного часу, чоловік чекав дзвінка від знайомих, що можна.
Непогодка• 25 февраля в 21:18
Ответ дляТихоЯ
Ну так, було дуже небезпечно, але сам він не був в окупації, дрг були, обстріли сильні, бо аеродром, але колони там не йшли, окупаційних військ теж там не було, на відміну від півночі Київської області