Кукусикиииииии• 02 сентября 2023
Мушки в очах
Вже декілька років з ними, з кожним роком все гірше і гірше (їх стає більше). Не можу водити машину (дуже заважають), не можу радіти природі (уникаю вулицю), не можу робити за компом (весь екран у чорних розводах), ну і взагалі важко жити морально. В мене вони чорні, багато як павутиння, хмарин.
У кого є така ж проблема? Яка якість життя у вас з цим?
Бабця в мештах• 02 сентября 2023
У мене один раз будо від перевантаження, то жах
А що офтальмологи кажуть?
Кукусикиииииии
• 02 сентября 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Кілька років? До лікаря, як я розумію, ви не звертались?
Де тільки можна була, навіть вітреолізіс робили мені (стріляли лазером помутніння), але не допомогло, тільки гірше стало. Вихід один - вітректомія, але я дуже боюсь.
Кукусикиииииии
• 02 сентября 2023
Ответ дляБабця в мештах
А що офтальмологи кажуть?
Деструкція скловидного тіла діагноз
Кукусикиииииии
• 02 сентября 2023
Ответ дляВеккy
А у меня тоже на левом глаза появилось. Охренеть
Много их? Только на светлом фоне их видите?
Виктория 2013• 02 сентября 2023
Сколько вам лет?
Если ближе к 40 , пошли уже возрастные изменения. Посетите окулиста и невропатолога.
Кукусикиииииии
• 02 сентября 2023
Начались в 27 лет. Была и у окулистов, и у неврологов… причину никто не знает