Чорт і Шо• 03 сентября 2023
Якісний матрац в спальню
Порадьте будь ласка зручний надійний матрац, щоб не продавлювався через рік, не випирали пружини. Всім дякую за відповіді!
ИНЬэтовамниЯНЬ• 03 сентября 2023
Перший матрас венето прослужив мабуть років 15, один з найдешевших. Зараз на них ціни космічні, тож купила собі і дітям матраси come-for. Служать добре вже кілька років, але брали із дорогих серій.
Головний кошак• 03 сентября 2023
У меня и у знакомых с Юска, s100, s110 модели. Шикарно!! Но он высокий, 30 см.
Эт вернячОк• 14 сентября 2023
анонимы спамерs на страже) хоть бы один форумчанин с авторитетом ответил