Щоб проїхати через Польшу в Німеччину ? Тільки ті хто не давно їхав
Аноним Первый• 03 сентября 2023
Ответ дляYana-be8f
Мені перевізник прислав смс,що для перетину Польщі треба віза і страховка,страховку зроблю а з візою проблема її так швидко не зробиш
Громадянам України доступний безвіз з багатьма країнами, в т. ч. з євросоюзом. В межах до 90 днів протягом 180-денного проміжку часу
Аноним Первый• 03 сентября 2023
Ответ дляYana-be8f
А якщо мені зроблять документи на роботу то через який час мені можно заїхати в Німеччину
Документи на роботу, передбачають і вікриття робочої візи в пакеті зі всіма дозволами. Якщо вам не зробили цю робочу візу в Україні, перед виїхдом, то ви явно їдете з порушеннями і будете мати в подальшому проблеми. Ви заїдите як турист без візи і вам не дадуть в такому випадку дозволу на працю в Німеччині.
Ответ дляАноним Первый
Я їду туди працювати,мені обіцяли зробити все там
ole4kakissa• 03 сентября 2023
Ответ дляYana-be8f
Тоді всі питання до тих, кто вас працевлаштовує