Lariso4kas• 03 сентября 2023

Розкрутка сайту

Місяць тому я створила сайт невеликого інтернет-магазину вишиванок. Потрібно його швидко розкрутити, і зробити це самостійно. Що можете порадити? З чого потрібно починати? Чи краще може до профі одразу, наприклад до (посилання видалено). Маю трозхи досвіду співпарці по рекламі.
Abrado• 04 сентября 2023
Треба експерементувати з google ads.

Lyucia2• 04 сентября 2023
Самостійно швидко не вийде. Якщо потрібно швидко, то це тільки через рекламу, щоб гугл одразу на першій сторінці видавав в пошуку.
Estetka• 04 сентября 2023
Я б створила сторінки в інста й фб, якщо ще немає. Інста рілси, фб просто додавати людей у друзі і запрошувати на сторінку.
Це безкоштовно, але займає багато часу.
Далі реклама Google ads, фб й інста. Закинути потроху й дивитися, що краще спрацює.
Свята• 04 сентября 2023
Кроме рекламы Гугла вам ничего не поможет
Success2013• 04 сентября 2023
Чтобы он индексировался и был на первой странице - это дорого и долго,от 3 месяцев.Самый быстрый способ это Google ads и реклама у Цукера.