Добротная• 04 сентября 2023
Витамины для укрепления и роста волос порекомендуйте пожалуйста действенные!
Неначасі• 04 сентября 2023
У ватсоні брала німецькі - вітаміни групи В + біотин. Поки пила не випадали, через місяць після закінчення курсу знову починали випадати
Летала_НаМетле• 04 сентября 2023
Мені допомогли Naturelo Woman One daily with iron. 120 капсул, одна в день.
Кривая спроса• 04 сентября 2023
Я ось ці пропила весною 1 місяць, допомогли, зараз буду допивати теж, там 60 шт було в упаковці. Дівчата, здається таке з волоссям - це сезонно