Дикая Роза• 04 сентября 2023
Оформление квартиры, кто может подсказать
С мужем в браке купили новостройку, при оформлении прав собственности оформили в долях на двоих. Если муж перепишет свою часть на меня это будет считаться только моим имуществом и я одна смогу распоряжаться и продать квартиру или это всё ещё общее в браке?
Кундалина• 04 сентября 2023
Куплено в браке-общее. Не важно на кого записано, хоть на мужа, хоть на вас.
Разгуляшка• 04 сентября 2023
Ответ дляКундалина
Именно так
Разгуляшка• 04 сентября 2023
Ответ дляT_Sp
Будете только Вы хозяйка.
Нет, хозяйкой автор будет только по дарственной
За ким я буду?• 04 сентября 2023
Ответ дляКундалина
До речі, ні.
Безвідносно до цієї ситуації, але якщо купуєш і чоловік підписує дозвіл, то просто вказуєш в нотаріуса «придбано на особисті кошти і є власністю» тільки жінки, або навпаки.
Милота• 04 сентября 2023
Ответ дляКундалина
ви читали, про авторка питає?
Милота• 04 сентября 2023
авторка, а що означає у вашому розумінні ’перепише’?
бо нотаріальної дії такої не існує
Разгуляшка• 04 сентября 2023
Ответ дляT_Sp
Половина общего имущества (которое на ней и так записано) и еще половина по дарственной от мужа. Мы так перед разводом делали, чтобы налоги не платить за откуп половины бывшего мужа. Я хозяйка всего
По дарственной да, а автор спрашивает про переписать, просто оформить долю мужа на себя. А это ничего не даст
Разгуляшка• 04 сентября 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
До речі, ні.
Ну они уже купили, но такого не оформляли
Кундалина• 04 сентября 2023
Ответ дляМилота
ви читали, про авторка питає?
Читала. Продать без мужа не сможет, потому что общее, нажито в браке.
Разгуляшка• 04 сентября 2023
Ответ дляМилота
бо нотаріальної дії такої не існує
Вот и я не пойму, что имеет ввиду автор
Разгуляшка• 04 сентября 2023
Ответ дляКундалина
Если муж сделает дарственную, то аж бегом
Ответ дляРазгуляшка
Так а понятия «переписать» не существует, это совковая норма, когда квадратные метры были «приписаны» на человека. Оформлять можно или куплей-продажей, или дарственной, наследством…
Разгуляшка• 04 сентября 2023
Ответ дляT_Sp
Ну ещё иногда это могут иметь ввиду завещание
Дикая Роза
• 04 сентября 2023
Ответ дляРазгуляшка
Вот и я не пойму, что имеет ввиду автор
Я сама поки не дуже розуміюсь на цьому. Напевно договор дарування своєї частки. Мені потрібно продати ту квартиру але щоб власником була тільки я, тобто це було тільки моє майно, а не спільна нерухомість
Разгуляшка• 04 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
Да, дарственная
Милота• 04 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
право власності передається від однієї особи до іншої або шляхом укладання договору (купівлі-продажу, дарування, міни), або шляхом спадкування. ну ще за рішенням суду, якщо є спір.
ніяких ’переписувань’ не існує.
Мадам Подлинник• 04 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
Не забувайте, що при продажу у Вас буде податок 5% , тому що нерухомістт у власності менше 3х років. Це просто нагадування що такий момент існує.
Дикая Роза
• 04 сентября 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Дякую, а це буде рахуватись з якого саме моменту? Як чоловік зробить на мене дарування, знову піде 3 роки? Чи з самого першого, там де ми розділили майно у долях? Бо вже пройшло майже 3 роки від того часу як ми оформили право власності
Мадам Подлинник• 04 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
З моменту набуття права власності. Тобто Ваша половина вважається умовно що вже пройшло 3 роки, а подарована буде з моменту оформлення договору дарування. В мене була подібна ситуація, відмовились від дарування, продавали як 2 власники.
Милота• 04 сентября 2023
Ответ дляДикая Роза
Ви не розділили, ви купили майно в частках.
Значення слова ’подарунок’ вам відомо? От що відбувається, коли хтось комусь щось подарував.