Ластовиння• Изменено 05 сентября 2023

Соснова полиця у ванну кімнату. Хто розуміється на дереві?

Планую ставити тумбу у ванну кімнату - металеву, перекладина сосна. Чи не ’поведе’ дерево від вологості. Ванна суха, без цвілі, вентилюєма, але як у кожній ванній пара звісно під час купання є.
Форс мажор• 05 сентября 2023
Може повести пропелером. А може все нормально бути. Ще залежить від обробки. Мабуть яхтений лак буде стабілювати древесину.
Форс мажор• 05 сентября 2023
Стабілізувати)
Ухахайкина• 05 сентября 2023
Якщо клеєна дошка, то не поведе.
Якщо цільна, то добре фіксувати.
Непогодка• 05 сентября 2023
В мене підвіконник з дуба,гарно оброблений і то від квітів плями є.
Не рекомендую дерево в ванну
ЖенаАйтишнеГа• 05 сентября 2023
Ответ дляНепогодка
Не рекомендую дерево в ванну
Тем более сосна - это самая дешевая древесина
Непогодка• 05 сентября 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Так,вона легенька і не стійка
Українська зірочка• 05 сентября 2023
Мы заказывали полочки из материала, которое используют для столешницы кухни. Они чем-то обработанные. Уже не помню, что это за дерево. За 6 лет ничего с ними не случилось.
Сапай вазони• 05 сентября 2023
Замовляйте з модрини. Витримує і сніг, і дощі
Лама_мама• 05 сентября 2023
Ответ дляСапай вазони
Там ціна, мабуть, зовсім не як у сосни.