Потужна махіна• Изменено 05 сентября 2023

Уборка лестничной клетки

Скажіть, я не права? Заїхали в новий дім, роботи ще робляться, іноді заносимо матеріли.
В пʼятницю занесли, знаю що прибирання в суботу. У нас там був по кутках пил, бички старі і т.д. - з мішка трохи взялось на підлогу білим. Тільки що від голови ОСББ дзвоник - кажуть приберіть, а то в субботу прибирали а ви нанесли бруд
Я кажу по-перше ми заносили до притирания, по друге там брудно як і було. Ну і по третє я взагалі за прибирання плачу регулярно ОСББ!
Вони ще кажуть підметіть і помийте поли - а там цемент, як я можу його мити.

Я взагалі не зрозуміла, толком не прибирають і не мене хочуть це повісити!
П.С. Коли реально ми робили бруд ми одразу прибирали і замітали, але звичайно без миття - у мене навіть нема чим мити підʼїзд
Люблю кетчуп• 05 сентября 2023
А почему вы за собой не убрали? До субботы жить в вашем сраче?
Рятівник Малібу• 05 сентября 2023
так вы определитесь - когда вы мусорили, вы убирали или ’а почему я?!’))
КоролеВешна• 05 сентября 2023
Будівельний бруд маєте прибрати самі, це ж не свинарник
Гл. Амурная• 05 сентября 2023
Ну ви і хрю-хрю. По цементу всім сусідам в підʼїзді топтатися кайфово певно. Могли б принципово не чіпати ті бички, але за собою срач прибрати
задумчивая мордочка• 05 сентября 2023
Від бичка не стільки бруду, як від побілки, яку не вимити нормально.
Мдаа• 05 сентября 2023
Якщо ви насмітили то ви повинні і прибрати, тим паче якщо у вас ремонт
НуКаНаКа• 05 сентября 2023
Ви маєте прибирати кожен раз за собою.
Прибирання- це після людей. А після будівних робіт кожен має прибирати за собою відразу як насмітить.
Ви мабуть це робите на постійній основі, що вам вже зробили зауваження.
Хрюшею 🐽 бути негарно. Ви ж пані. То і поводьте себе відповідно 🧏‍♀️
dulenok• 05 сентября 2023
вот из-за таких вечный срач
Зайканалужайке• 05 сентября 2023
Вы должны сами за собой убрать
Марфа Українівна• 05 сентября 2023
А в чому проблема прибрати за собою? Чи ваш будівельний бруд нехай по всьому дому розноситься?
Тирамісу на терасі• 05 сентября 2023
Вы разгружали в пятницу,а в субботу должны были убирать в подьезде.А звонят Вам во вторник?Я все правильно поняла?А как они убирали в субботу,что осталась кучка цемента?
НуКаНаКа• 05 сентября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Можливо прибиральниці платять за поверхове прибирання. А будівельне сміття кожен має самостійно прибирати

Або автор трохи не договорює)))
Тирамісу на терасі• 05 сентября 2023
Ответ дляНуКаНаКа

Або автор трохи не договорює)))
Ну,если автор говорит,что каждый раз заметает строительный мусор,то откуда он взялся сегодня?Или уборщица специально помыла так,чтоб оставить этот кружок?Я не стебусь,я хочу понять это автор так убрала или уборщице не за что платить..
Айболитная• 05 сентября 2023
’Трохи з мішка білим’ нужно вытирать сразу. Иначе оно потом по всем коридорам. Без вариантов
Пожарник• 05 сентября 2023
график уборок даже не приплетайте.
сегодня насыпали беленького-сегодня и уберите.
и да свой цемент мойте и метите.
шо за люди...?
у нас такие. уже 2 месяца перепрыгиваем через их беленькое из мешочка и материм вголос.осбб у нас нет.
Без комплексів• 05 сентября 2023
Я свой ремонт убирала