ТаПрямТам• 05 сентября 2023
Як краще вчити англійську?
Рівень знань: школа, дуже посередній
Ціль: можливо, переїзд в англомовну країну
Краще індивідуальні заняття чи групові(до 8 осіб) теж реально вивчити?? Самостійно не можу себе змусити, є мільйон додатків на телефоні, але не йдуть вони мені
Результат:
вже голосів:
8 (50%)
Тільки персонально
5 (31.25%)
Групові
3 (18.75%)
Інший варіант
0 (0%)
Самостійно
Федорино Горе• 05 сентября 2023
однозначно індив.вчитель. група це не те. ось маю 40 років. рівень шкільний,навіть гірше,не могл апояснити іноземцю як пройти вперед і повернути наліво. почала активно займатися. зап півроку вже шпрехаю елементарно.теми розповідаю. і т.д. бо прийшла нульова майже.
Тарологиня• 05 сентября 2023
Без самостійного вивчення слів, нічого не вийде. Я вчу кожного дня по 5 слів і повтооюю.
halla-d95e• 05 сентября 2023
А як вивчити на рівні туриста? Щоб елементарно в аеропорту, місті, транспорті, магазині можна дати собі раду? Можна якось самостійно?
Не люблю натовп• 05 сентября 2023
Спочатку індивідуальні заняття . Коли буде рівень В1+ , то можна і групові . Обов´язково спікін клаби , додатки де можна спілкуватися з нейтівами + вивчення слів
MacOS-ница• 05 сентября 2023
Ответ дляТарологиня
Не марнуйте час, вчить 5 нових слів у контексті, нехай це буде саме просте, але речення.