Невгамовна Бу• 05 сентября 2023
Ви зробили б тату з портретом коханої людини?
При яких обставинах ви б могли зробити таке?
І яка у вас перша реакція, коли бачите у когось подібне портретне татуювання?
Результат:
вже голосів:
99 (100%)
Боже збав мене від такої ідеї
0 (0%)
Це символічно і оригінально
Невгамовна Бу
• 05 сентября 2023
Ответ дляVova735
Если сильная любовь, то можно, а так нет.
Так вот ж так буває, що в понеділок сильне кохання, а у чертверг ’квадрат Малевича’
Федорино Горе• 05 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
кольорове чи ч\б?)
ч/б чтобы потом еще и позеленело, когда выгорит
Кумедна• 05 сентября 2023
Ответ дляНесу добро людям
Яке саме кохання вибирати для такого шедевру?
Бывшего конечно же
Невгамовна Бу
• 05 сентября 2023
Ответ дляБабайко
Это безголовые орки так развлекаются?
Не знаю, це на просторах інету, але теж якісь асоціації, що це тату набивалося десь в Тюмєні
MacOS-ница• 05 сентября 2023
Мені немає абсолютно жодного діла до тату чужих людей. Їхнє тіло -- їхнє діло. В чому суть запитання, авторе?
оксюморон• 05 сентября 2023
Ответ дляНесу добро людям
Головне правильно розподілити ділянки по тілу, щоб на всі потенційні кохання було місце)
Невгамовна Бу
• 05 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Ну так є ж перше запитання. При яких обставинах ви пішли б на таке татуювання?
MacOS-ница• 05 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Я б ні за яких. Але мені дуже цікаво, чому і з якою метою особисто ВИ ставите це питання і чому воно турбує вас настільки, щоб писати про це на форумі Порадниць?)
Невгамовна Бу
• 05 сентября 2023
Ответ дляНаизнанку
Це занадто навіть за сильного кохання.
А якщо сильно-сильно покохаєте?)
Невгамовна Бу
• 05 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Тому що знайома хоче таке зробити і в нас суперечка легенька вийшла, вирішила зібрати більше думок, що думає про це експертна комісія з порадниці. Вас задовільняє така відповідь?)
Наизнанку• 05 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
А якщо сильно-сильно покохаєте?)
Сильно-сильно я зараз кохаю, але татуху з цим моїм коханим придурком не битиму.))
MacOS-ница• 05 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Яке вам діло до вибору вашої знайомої?
Невгамовна Бу
• 05 сентября 2023
Ответ дляНаизнанку
Але для багатьох таки от татуювання, це як би гарант не похитності кохання, як би 100% на віки разом)
Невгамовна Бу
• 05 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Яке вам діло до вибору вашої знайомої?
А вам яке діло до того яке мені діло?
Ms. Похвала• 05 сентября 2023
Якби я робила усі портрети коханих чоловіків, то з голови до пʼят була б затутуйована))
Метелики на душі• 05 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Ваше тату на фото?
Невгамовна Бу
• 05 сентября 2023
Ответ дляMs. Похвала
І підпис ’розшукуються аліментщики’
Ms. Похвала• 05 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
Хіба шо він сам мене б звʼязав і насильно зробив