06 сентября 2023

Чи нормально стимулювати дитину до навчання грошима?

Результат:
вже голосів: 85
43 (50.59%) Ні
20 (23.53%) Так
20 (23.53%) 50/50
2 (2.35%) Свій варіант
rybka21 06 сентября 2023
Це стимул для одержання гарних оцінок, щоб їх продати батькам.
1 4
julianik 06 сентября 2023
Просто цікаво- а без стимулювання грошима ви дитині зовсім кишенькові гроші не даєте?
Якось не уявляю дитину що на кожну цукерку гроші просить у батьків?
Афри 06 сентября 2023
Моим пофиг на деньги. Никакие деньги не заставят их учиться лучше или вообще стараться.
К карманным деньгам учеба отношения не имеет.
anuta 27 06 сентября 2023
Именно за оценки деньги не даю , но в комплексе у нас так ребенок хочет айфон , мак бук , джорданы , сборы и т д знает это все я делаю за соответствующее его поведение к нам и учебу . Постоянно говорю твоя работа учеба, моя оплачивать то что ты хочешь . Я тоже могу забить и не оплачивать все . Поэтому 12 лет уже хорошо работает .
1 9
чир 06 сентября 2023
Вы же не будете крупные суммы постоянно давать, а всякую мелочевку и так купите, плюс обычно подарки на праздники дарятся под конкретные хотелки деточки, ну и карманные всегда у детей есть.
rybka21 06 сентября 2023
І взагалі вважаю, що будь яка торгівля з дитиною недопустима.
1 5
neortoju 06 сентября 2023
Смотрите, чтоб ребёнок учителей в долю не взял хотя если додумается - значит котелок варит и плевать на оценки
FireKitten 06 сентября 2023
А Вы попробуйте ’стипендию’ как в универе ) закончил семестр хорошо - получил степуху ;) у меня с дедушкой в школе такой договор был )
1 3
Sonne8752 06 сентября 2023
Скажу за себя... в далекие годы моей школьной жизни была такая практика, работала безотказно. Если раньше мне было все равно, 4 или 5, училась нормально, то после монетизации , мне уже надо было только 5, ведь за 5 я получала в два раза больше чем за 4, за 3 - минус как за 5. Контрольные умножались на три... Например за 5 получала гривну, за 4- 50 коп, за 3 - минус гривна. Контрольные... за 5 - 3 гривны, 4 - 1.50, 3 - минус 3 гривны. 2 - минус 10 гривен... Калькуляция была по дневнику в конце каждой недели...
Это всегда были маленькие суммы, никто миллионами не одаривал, но лично меня это стимулировало огого как....
1 8
Елена1265 06 сентября 2023
Вполне нормально. У двоюродной сестры так, у ребенка кумы - отличники
1 2
марго 13 06 сентября 2023
Ответ дляВиктория1677
Скажу за себя... в далекие годы моей школьной жизни была такая практика, работала безотказно. Если раньше мне было все равно, 4 или 5, училась нормально, то после монетизации , мне уже надо было только 5, ведь за 5 я получала в два раза больше чем за 4, за 3 - минус как за 5. Контрольные умножались на три... Например за 5 получала гривну, за 4- 50 коп, за 3 - минус гривна. Контрольные... за 5 - 3 гривны, 4 - 1.50, 3 - минус 3 гривны. 2 - минус 10 гривен... Калькуляция была по дневнику в конце каждой недели...
Это всегда были маленькие суммы, никто миллионами не одаривал, но лично меня это стимулировало огого как....
Цікава ідея)
nkilburt 06 сентября 2023
Мій в 2 класі. Перший клас йшов дуже важко, вчитись не хотів, з тривогами не висипався, в школі холодно, вдома не було світла з блекаутами. Короче апатія минулого року була у всіх, в тому числі у дитини. Ми придумали систему оцінки 1 відмінно=10 грн. Він в нас нічим не обмежений, все купуємо, в нього все є, кишенькові гроші теж окремо. Але отака система за кожну позитивну оцінку 10 грн виявилась робочою, він сприймав це більше як квест, а не реальні гроші. Прибігав зі школи і казав що ми йому зависли двадцяточку))) тут же переводили йому на карту цю суму, він радів.
2 1
Sonne8752 06 сентября 2023
Ответ длямарго 13
Цікава ідея)
У кого то слышала подобное, но там и за ’3’ что то платили, за 2 - просто ничего... Тут мой мозг сломался , как за 3 можно еще и ’хвалить’ деньгами... ведь суть системы в другом... короче каждому свое
rybka21 06 сентября 2023
Ответ дляВиктория1677
Скажу за себя... в далекие годы моей школьной жизни была такая практика, работала безотказно. Если раньше мне было все равно, 4 или 5, училась нормально, то после монетизации , мне уже надо было только 5, ведь за 5 я получала в два раза больше чем за 4, за 3 - минус как за 5. Контрольные умножались на три... Например за 5 получала гривну, за 4- 50 коп, за 3 - минус гривна. Контрольные... за 5 - 3 гривны, 4 - 1.50, 3 - минус 3 гривны. 2 - минус 10 гривен... Калькуляция была по дневнику в конце каждой недели...
Это всегда были маленькие суммы, никто миллионами не одаривал, но лично меня это стимулировало огого как....
Мені дідусь на закінчення 5 класу на відмінно подарував годинник. Тоді мало в кого вони були в такому віці. А потім вже дорослою я в нього попитала, то він сказав, що все одно б подарував.
Елена1265 06 сентября 2023
Ответ дляjulianik
Просто цікаво- а без стимулювання грошима ви дитині зовсім кишенькові гроші не даєте?
Якось не уявляю дитину що на кожну цукерку гроші просить у батьків?
Тетя сестре не дает карманных. Только за оценки. Учеба - ее работа. Плохо работаешь - нет денег
1 3
Svetyashik 06 сентября 2023
Ответ дляrybka21
І взагалі вважаю, що будь яка торгівля з дитиною недопустима.
Чому? Коли дитина нарешті зіткнеться з великим світом, то побачить ринкові стосунки у всьому. Саме фінансовий статок стимулює більшість людей до діяльності. Це не про оцінки продавати, а щоб стимулювати активність, самостійність, розуміння оцінки свої дій. Якщо більше зробиш -то більше отоимаєшь, а пасивність і інфантилізм -то шлях в нікуди. Тут дивлячись як підійти до цього питання. Треба це робити з розумом.
1 4
Janeke_in_UA 06 сентября 2023
Ответ дляrybka21
Це стимул для одержання гарних оцінок, щоб їх продати батькам.
Мы хорошо работаем на работе, чтоб получить хорошую зп. Учёба не сильно отличается по смыслу... Стараемся сейчас, чтоб получить выгоду потом. Или финансы сейчас за хорошую оценку, или финансы потом за хорошую работу. Но смысл учёбы один - фин.независимость.
1 3
rybka21 06 сентября 2023
Ответ дляSvetyashik
Чому? Коли дитина нарешті зіткнеться з великим світом, то побачить ринкові стосунки у всьому. Саме фінансовий статок стимулює більшість людей до діяльності. Це не про оцінки продавати, а щоб стимулювати активність, самостійність, розуміння оцінки свої дій. Якщо більше зробиш -то більше отоимаєшь, а пасивність і інфантилізм -то шлях в нікуди. Тут дивлячись як підійти до цього питання. Треба це робити з розумом.
Тому що це неприпустимо саме у стосунках між батьками та дітьми. А не взагалі.
3 1
Janeke_in_UA 06 сентября 2023
Ответ дляАфри
Моим пофиг на деньги. Никакие деньги не заставят их учиться лучше или вообще стараться.
К карманным деньгам учеба отношения не имеет.
Аналогично. Как-то уговаривала подтянуться за деньги. Не, никак)
Елена1265 06 сентября 2023
Ответ дляJaneke_in_UA
Аналогично. Как-то уговаривала подтянуться за деньги. Не, никак)
Либо возраст не тот, либо помимо оплаты оценок даете карманные
Мадам Клико 06 сентября 2023
В нас є такі ’премії’. Має свою картку Юніор. Використовує кошти на придбання всяких ’примочок’ для своїх ігор.
Solnet 06 сентября 2023
ні, тільки пізд..лями
Romina83 06 сентября 2023
Ответ дляrybka21
Тому що це неприпустимо саме у стосунках між батьками та дітьми. А не взагалі.
Тогда и мама тоже должна с ребенка деньги брать. Например, ’мама, испеки тортик’ - ну ок, с тебя 50 грн...
Lynx_1992 06 сентября 2023
Ответ дляВиктория1677
У кого то слышала подобное, но там и за ’3’ что то платили, за 2 - просто ничего... Тут мой мозг сломался , как за 3 можно еще и ’хвалить’ деньгами... ведь суть системы в другом... короче каждому свое
Ну чого ж, у кожного свої здібності.
В школі в нас теж була така система винагород, мені все в школі легко давалося, і мої 10-12 мені давалися легше, ніж брату його 7-9, шкала в нас була різна і я з цим не сперечалася. Може для когось і 3 - це вже успіх.
Але не скажу, щоб це мене якось стимулювало, бо винагорода була 10 копійок за хорошу оцінку при ціні булочки в столовій копійок 50. Більше зусиль не докладала, просто приємний бонус
Allein74999 06 сентября 2023
Да, у нас такая система. Отучился норм неделю - получил денег и доступ к джойстику от приставки. Копит, как хомяк,
Sonne8752 06 сентября 2023
Ответ дляLynx_1992
Ну чого ж, у кожного свої здібності.
В школі в нас теж була така система винагород, мені все в школі легко давалося, і мої 10-12 мені давалися легше, ніж брату його 7-9, шкала в нас була різна і я з цим не сперечалася. Може для когось і 3 - це вже успіх.
Але не скажу, щоб це мене якось стимулювало, бо винагорода була 10 копійок за хорошу оцінку при ціні булочки в столовій копійок 50. Більше зусиль не докладала, просто приємний бонус
В чем то я с вами согласна, у меня двое детей, один учится нормально, второй не очень. Если применить такую систему то один будет в хорошем плюсе, а второму вообще отобью последнее желание учится...
Romina83 06 сентября 2023
А если по какой-то причине исчезает возможность давать ребенку деньги за учебу, то что? Съезжает на двойки, т.к. не учеба ему не нужна как таковая. Ребенок должен учиться не потому что ему кто-то за это что-то даст, а потому, что это его ответственность, вклад в будущее. Ну и еще момент: не всегда 5 - это реальная 5, и особенно когда ребенок хочет получить свои 10 грн, а не настоящие знания.
1 1
rybka21 06 сентября 2023
Ответ дляRomina83
Тогда и мама тоже должна с ребенка деньги брать. Например, ’мама, испеки тортик’ - ну ок, с тебя 50 грн...
Ну якось так
Мамадвоихдочек 06 сентября 2023
Моїй дитині 11 років і гроші її стимулюють і організовують краще. Вона і без грошей гарно вчиться, але навіть за невеликі кошти вчитись значно цікавіше. Ми називаємо це стипендією і такий варіант нам підходить.
Море спокойствия 06 сентября 2023
Треба досвід мільйонерів дивитися, які не виховали мажорів, з одного боку треба вчити бухгалтерії дитину, розпоряджатися власними коштами, з іншого, що б не вийшло, що дитина потім безкоштовно за хлібом чи ліками в магазин не піде..