Файна дівка• 06 сентября 2023

Выгляжу ли я странно со стороны? Это не похоже на хвастовство?

Могу прийти и сказать "как тебе мой гель для душа? 300 грн за 250 мл"
"а у тебя какой телефон? 10й айфон? а у меня 14, 36 тысяч"
"было лишних 10 тысяч, купила себе два свитера"
"у тебя такие вещи...интересные. подкинуть тебе пару магазинов?"
И все в таком духе. Но я же не хвастаюсь, просто делюсь, может кто-то захочет купить себе такое же.
Вкуси мене• 07 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
Я росла в бідній сім’ї, тому теж виглядаю дивно, коли біжу і показую - а ось шампунь, десь три тисячі коштує, класно? Бо я не могла собі навіть звичайний дозволити тоді. Постійно радуюсь що купую за такими цінами і розповідаю про це, але за язик себе прикушую коли слова вже вилетіли…
Ким ви працюєте?