Прокачую сідниці• 07 сентября 2023
Довідка лікарсько-консультативної комісії (ЛКК)
Підкажіть, будь-ласка, де її видають. Як довго її роблять. Що треба для її отримання, інвалід 1 групи
Неместная Я• 07 сентября 2023
Треба, аби сімейний написав висновок та підпис 2 чи 3 лікарів та голови ЛКК. Можна і за один день
В кого тако було• 07 сентября 2023
Видають в поліклініці сімейний лікар, роблять 4-5 днів, залишаєте карточку дитини, ось на днях також замовила для школи. Це якщо для дитини.