ЖующаЯКонфету• 08 сентября 2023

Мама ніколи не радіє моїм успіхам

Її вони скоріше дратують. Я ніколи не чула від неї схвалення, я завжди і в усьому не така. В мене ще брат і сестра, вона скоріше "все моє забрала і віддала б їм". На зараз спілкування звела в нуль, щоб не слухати ось це вічне г...но. В кого ситуація не така - постарайтесь стриматись в різких коментарях
автор ЖующаЯКонфету • 08 сентября 2023
Ответ дляБабулька
Може батьки хочуть, щоб брат був більш успішним із-за цього відчувають несправедливість і негатив до вас. Не кажуть їм про свої плани, менше знають, краще сплять.
Не все можна приховати, те що вона бачить - її прямо злить
автор ЖующаЯКонфету • 08 сентября 2023
Ответ дляБабулька
Брат і так досить успішний
Алина-1240• 08 сентября 2023
Мама вот такой человек.к сожалению мама это не всегда святой человек,ребенок и у психопатки и у наркоманки родиться может
Бабулька• 08 сентября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Може переїхати подалі, відносини стануть кращі
автор ЖующаЯКонфету • 08 сентября 2023
Ответ дляАлина-1240
Нормальна людина, не наркоманка і не алкоголічка. Я з звичайної родини
Алина-1240• 08 сентября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Просто игнорьте,да и все.вы не переделаете взрослого человека
автор ЖующаЯКонфету • 08 сентября 2023
Ответ дляБабулька
Переїхала 10 років тому, не допомогло
автор ЖующаЯКонфету • 08 сентября 2023
Ответ дляАлина-1240
Я це розумію
Алина-1240• 08 сентября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
В норме у человека нет зависти,и желчности по отношению к своим детям
Удачная• 08 сентября 2023
Ответ дляСердючка
А що за успіхи у вас такі? Можливо там дійсно нема чому радіти?
Яка різниця? Так будь-який успіх можна звести до ’нема чому радіти’. Купила квартиру - замала, не в кращомі місці і не в кращому районі. Навчилася водити авто - і що такого, це усі вміють. Отримала підвищення на роботі - ну то не до директора ж, і зарплата ж не мільйон, і компанія не зі списку форбс. Для автора це успіх, і люблячі батьки за неї пораділи б. Шкода, що тут не так, але вже як є.
Бабулька• 08 сентября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Брат і так досить успішний
Батьки дивні...які проблеми брату поїхати на відпочинок чи вам і йому відпочинок організувати. Ігнорте, менше про плани розповідайте.
автор ЖующаЯКонфету • 08 сентября 2023
Ответ дляАлина-1240
та, блін, то що мені робить?
Алина-1240• 08 сентября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Я це розумію
У меня еще хуже мама.но что бы вы не делали,она просто такая,вы ее не измените,и это не от вас зависит
автор ЖующаЯКонфету • 08 сентября 2023
Ответ дляУдачная
В точку, ви прямо цитуєте
автор ЖующаЯКонфету • 08 сентября 2023
Ответ дляБабулька
Вже мовчу. Їздили з родиною в Францію, в Париж. Таке враження, що ’вигрібаю’ досі
Алина-1240• 08 сентября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
та, блін, то що мені робить?
Понимать,что ваша мама просто такой человек,и это от вас не зависит.любить себя,тянуться к людям,которые вас поддерживают.и самое главное,не тащить такую модель поведения в свою семью
drimka1979• 08 сентября 2023
в мене тато такий, забила
автор ЖующаЯКонфету • 08 сентября 2023
Ответ дляАлина-1240
Я вам дуже співчуваю
автор ЖующаЯКонфету • 08 сентября 2023
Ответ дляdrimka1979
в мене тато такий, забила
Дуже вам співчуваю
Мишка-шалунишка• 08 сентября 2023
Я одна в семье, но моя мама не особо интересуется моей жизнью, если поговорить, то о родственниках, еде и болячках. Меня вот повысили в прошлом месяце, а я даже не говорила, потому что никто не спрашивает как дела на работе….
автор ЖующаЯКонфету • 08 сентября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Є такі люди в вашому оточенні, які радіють вашим успіхам?
Удачная• 08 сентября 2023
Ответ дляБабулька
Стосовно себе я не пам´ятаю, щоб мене мої батьки хвалили, гордились, якісь компліменти казали і я не очікую від них нічого і при цьому не почуваюсь нещасною. Своїх дітей більше хвалю, кажу, що гарненькі, красуні, старша гарно малює, є цікаві роботи, молодша гарненька, сонечко. До своїх дітей я більш тактильна, не пам´ятаю, щоб мене просто батьки обіймали, і це не говорить, що вони мене не любили, просто вони такі. Живіть своїм цікавим життям, можна багато чого зараз навчитись, було б бажання.
Знаєте, наші батьки не мали доступу до сучасної інформації про виховання дітей, досліджень психологів і тп. В них були ідеали по типу ’дітей треба любити так, щоб вони не знали про це’ і ’не розбалувати за будь-яку ціну’. Тож це трохи нечесно, судити їх сьогодні за невідповідність їх методів виховання сучасним тенденціям. Вони робили що могли тоді з тими знаннями і соціумом, який мали навколо себе. Я сама це не так давно усвідомила для себе, і це допомогло мені відпустити дитячі образи.
автор ЖующаЯКонфету • 08 сентября 2023
Ответ дляУдачная
В неї було троє дітей. Я все розумію. Але зараз чому таке ставлення?
Мамина корзиночка• 08 сентября 2023
В мене обидва батьки такі ж самі. Народили мене у 45 років, незаплановано, і тепер «ростили, годували» возводять у ранг подвигу. При тому що все тупо зводилося до «нагодувати та побити, щоб навчання краще засвоювалося».

В мами є донька від попереднього шлюбу, старша за мене майже на 20 років, так там така любов, що аж серце крається. Мама влаштовувала було скандал, коли сестрин чоловік на думку мами надто сильно сніжком у сестру кинув, коли вони бавилися, а вона побачила.
Сестрі все - і квартиру, і гроші, і з онуком допомога, і сестра найкраща.

На мене ж дивляться як на цуценя-дауна, коли щось розповідаю. Видали нещодавно: «які в тебе успіхи? все життя чужий бруд по зйомних хатах миєш».
Звісно, мені ж в житті ніхто нічим не допоміг, з 19 років сама себе забезпечую. При чому, робота нормальна, родина нормальна, під парканом не валяюся.

Звела спілкування майже до нуля. Вони все ниють, що старі, але що я можу їм дати? В них на двох хата на 4 кімнати, машина, дача. Я ні на що не претендую. В сестру та її родину все вкладали, хай з неї і беруть тепер.
Тишком_нишком• 08 сентября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Так, у вас ті ж крайності, що і в мене. Їдем кататись на лижах в гори - та скільки можна їздить? Ще ногу там зламаєш, не набридло тобі по горам постійно? І тут же через секунду, так мрію, щоб брат з родиною в гори на лижі поїхав.. це не жарт, через секунду видає
А,так она хочет чтоб Вы себе брата с сестрой на шею повесили?Ей обидно,что у Вас есть,а у них нет таких возможностей?Так люди не карандаши,разные все.
Тишком_нишком• 08 сентября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
та, блін, то що мені робить?
Ничего,не делитесь своими планами,говорите на нейтральные темы.Попытки надавить на Вас сразу пресекайте.
автор ЖующаЯКонфету • 08 сентября 2023
Ответ дляТишком_нишком
Історія ще - щоб я сестрі одну з своїх квартир віддала. В неї нема ’а я так хочу, щоб в неї було’. Мені також не впало на голову і в мене свої діти є якби...
автор ЖующаЯКонфету • 08 сентября 2023
Ответ дляТишком_нишком
Кожна розмова зводиться завжди до одного, що я не така і взагалі така сяка
Тишком_нишком• 08 сентября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Если она ’так хочет’ пусть свою отдаст.Помню как мама мне говорила,чтоб мы брату свой угловой диван отдали.А у меня так спина болела,сто я кормила его только лежа.Ну,ч ей херов натыкала,больше таких просьб дурайких нет
автор ЖующаЯКонфету • 08 сентября 2023
Ответ дляТишком_нишком
Присікаю, цитую - знову ти починаєш? Тобі всі не такі, в тому числі і я. Зате ти така! А може ні? Може проблема в тобі? - це вона мені каже. Після цих розмов - один головний біль. Більше не спілкуюсь взагалі