ЖующаЯКонфету• 08 сентября 2023
Мама ніколи не радіє моїм успіхам
Її вони скоріше дратують. Я ніколи не чула від неї схвалення, я завжди і в усьому не така. В мене ще брат і сестра, вона скоріше "все моє забрала і віддала б їм". На зараз спілкування звела в нуль, щоб не слухати ось це вічне г...но. В кого ситуація не така - постарайтесь стриматись в різких коментарях
ЖующаЯКонфету
• 08 сентября 2023
Ответ дляТишком_нишком
Если она ’так хочет’ пусть свою отдаст.Помню как мама мне говорила,чтоб мы брату свой угловой диван отдали.А у меня так спина болела,сто я кормила его только лежа.Ну,ч ей херов натыкала,больше таких просьб дурайких нет
В своїй вона сама живе
Тишком_нишком• 08 сентября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Кожна розмова зводиться завжди до одного, що я не така і взагалі така сяка
Не нравится-не звони мне больше.
ЖующаЯКонфету
• 08 сентября 2023
Ответ дляТишком_нишком
Візьми і віддай диван. В тебе є, а в нього нема. В мене так з квартирою. В маминій голові все порівну між дітьми ділиться. А те, що я квартиру заробляла, а комусь на блюдці готова при таких розкладах буде, так то нічо
ЖующаЯКонфету
• 08 сентября 2023
Ответ дляТишком_нишком
Не нравится-не звони мне больше.
Так і сказала - не телефонуй мені більше
Сердючка• 08 сентября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Є такі люди в вашому оточенні, які радіють вашим успіхам?
То ви розкажете що це у вас за успіхи такі?
Мишка-шалунишка• 08 сентября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Так є, чоловік, друзі, сестра
ЖующаЯКонфету
• 08 сентября 2023
Ответ дляСердючка
Я вам вже відповідала
Сердючка• 08 сентября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Я вам вже відповідала
´’Успішна кар´єра, хороший заробіток’´ все?
ЖующаЯКонфету
• 08 сентября 2023
Ответ дляСердючка
Удалено администрацией...
Сердючка• 08 сентября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Удалено администрацией...
Я ничем заметьте вас не оскорбляла. А Вы конфликт провоцируете. Жалоба!
ЖующаЯКонфету
• 08 сентября 2023
Ответ дляСердючка
)))) якщо полегшає. То список чекать?
Сердючка• 08 сентября 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
)))) якщо полегшає. То список чекать?
Вроде б вы хотите поддержки, понимания и помощи получить здесь, а сами как вижу провоцируете конфликт. Ну смысл с вами дальше продолжать общение?
ЖующаЯКонфету
• 08 сентября 2023
Ответ дляСердючка
Ні, я хочу список