Аноним с кешбеком• 08 сентября 2023

Дитина принесла кошеня.. чим годувати??

Ситуація-донька йшла з англійської. Біля смітника жінка шукала щось, гукаючи наче кішку. Моя добра душа запропонувала допомогу. Підключився ще якийсь чоловік. Що маємо-чоловік з жінкою пішли далі, моя мокре сліпе кошенятко притягнула додому.. Поки купили суміш дитячу, обсушили. Питання-чим годувати, як часто, як багато?? В притулок, я розумію-сенсу звертатися немає.. І я котів не збиралася заводити))
evgeniiya• 08 сентября 2023
Ответ дляАноним с кешбеком
Звісно дякую) але годувати його чим?)) Бачила ніби соски з бутилочками є в продажі. Думаю йти купити
Видела в зоомагазинах заменитель кошачьего молока
Karolinka_17• 08 сентября 2023
Ми вигодували кошеня дитячою сумішшю Нутрілон. Чи купить любу іншу, для самих маленьких. Годували з пляшечки з соскою для кошенят. Було кошенятко 290 грам, зараз вже 1,5 кг. Через пару тижнів пробуйте додавати паштет, через 1-1,5 міс-сухий корм.
ПростоБелка• 08 сентября 2023
Автор, можу тільки поспівчувати.
Це дуже важка праця, а викинути тварину вже рука не підніметься.
Моя дитина мені так серпокрильця принесла. Їх дуже багато знаходять, догодовують і випускають. Наш зламав махове пір’я і залишився жити. Вже п’ять років маю клопіт, від нього одні витрати і жодної радості. А приспати не змогли -(
БезникаЯ• 08 сентября 2023
Ваша дитина-Людина! Дякую Вам,що виховали справжню Людину!
katya-lucky• 08 сентября 2023
Самый просто и проверенный вариант.
1. В аптеке покупаете инсулиновый шприц со съемной иглой.
2. В магазине покупаете или козье молоко Zinka 2.8% жирности. Или сливки ’Буренка’ 10% жидкости. Кормите в первые дни столько сколько скушает, раз в 3-4 часа. После еды мокрым спунжиком протираете под хвостом и котенок писяет и какает.
3. Можно попытаться купить вот такую насадку на обчные шприцы. Это самый удобный вариант, удобнее бутылочек.
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/nabor-dlya-kormlen...
4. Котенок должен быть в тепле, желательно на грелке.
БезникаЯ• 08 сентября 2023
Не знаю чи писали. Ще животик треба масажувати,щоб в туалет ходило кошеня
Каркуша Клара• 08 сентября 2023
Есть смеси для выкармливпния котят, есть и кошачьи бутылочки с сосками. У роял канина точно есть сместь для крох.
Кормят часто через равные промежутки времени, ночью тоже. Раз в 2-3 часа, по-моему. После еды животик массируют, стимулируя поход в туалет. Жопень протирают ватным диском, смоченным в теплой воде - с той же целью.
Еще ему тепло нужно.
Каркуша Клара• 08 сентября 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
Міль пардон за рос. джерело, але ця дівчина спец з котів і вигодувала новонароджене кошеня. У неї є пост на сторінці. І удачі вам, бо це капець яка непроста справа ❤️
+ за нее. Хороший зоопсихолог, в свое время по ее постам удалось адаптировать очень агрессивную кошку.
Да, сейчас у нее малой котенок, и много постов об уходе новорожденных котят
Каркуша Клара• 08 сентября 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Хорошо бы еще к ветеринару, осмотрит, может, что то подскажет
Та рановато с котенком идти. Он не защищен. Я б сама сначала сходила, описала ситуацию. А там - как врач скажет, ему виднее
ЯспАкойнаЯ• 08 сентября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Врач осматривает и дает рекомендации. Мы взяли с улицы котенка , немного старше, доктор сразу сказал, что ему надо дать и на будущее рекомендации