Путающаяся• 08 сентября 2023

УБД. Може хтось пояснити простими словами?

Дівчата, вибачте, трохи не зрозуміла, якщо хтось в курсі, поясніть.
Чоловік мобілізований.
ВЧ централізовано не подає на УБД, сказали самим оформити, якщо є бажання.
Вибив довідку про участь у бойових діях.
Я не розумію, довідки достатньо чи витяги з наказів теж треба мати?
Куди пакет документів нести? Прописаний він у Києві, з військового обліку був знятий у Сумській області, проживаємо в Київській області, ТЦК що його призвав у Хмельницькій області.
автор Путающаяся • 08 сентября 2023
Народився і був зареєстрований в Сумській області, після строкової служби працював у воєнізованій структурі, тому був знятий з військового обліку.
Згодом прописався у Києві.
Триндю-бриндю• 08 сентября 2023
Не знаю всіх нюансів.
Але це дуже довга процедура.
Військова частина має відправити всі документи до військкомату.
Але чекати може доведеться довго.
Як на 0 відправляти, то аж бігом, а оформити убд - наче зірку з неба дістати.
автор Путающаяся • 08 сентября 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Не знаю всіх нюансів.
Але це дуже довга процедура.
Але чекати може доведеться довго.
Військова частина нічого нікуди не буде і не має відправити, то як вони централізовано оформлюють, так, а вони цим займатися не хочуть
Триндю-бриндю• 08 сентября 2023
Ответ дляПутающаяся
Я пишу з нашого досвіду. Військкомат дає запит до вч. Вч направляє документи до військкомату. Потім буде комісія, яка вирішує, давати чи не давати. На руки ніхто не видає документи. Можливо існує і інший спосіб.
автор Путающаяся • 08 сентября 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Можливо, це як звільнився і стоїть на обліку в військкоматі, а він служить ще
Триндю-бриндю• 08 сентября 2023
Ответ дляПутающаяся
Так. Я тепер зрозуміла, що у вас ще служить. Можливо тоді дійсно треба самому подавати документи. Може звернутися до військкомату і все розпитати. Там мають підказати.
Эта_Шикарна)• 08 сентября 2023
В 2015 році оформлював сам чоловік. Список документів давали здається у відділі соц страху, де зараз невідомо. Але там точно були витяги з наказів і ще щось з військової частини, що підтверджувало участь в бойових діях
автор Путающаяся • 08 сентября 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ото і я думаю що треба витяги, наче так пишуть, чоловік наполягає що дають тільки таку довідку