Новина є, закинули у суспільство, а які є пропозиції готовитися звичайним людям у квартирах?
Які у вас думки?
Ответ дляАноним Первый
Смішно читати про оптоволоконні інтернети. Якщо провайдер не потурбувавася і не розкошелився на генератори на своїх вишках передатчиках( а зазвичай вони не ставлять ці генератори, бо це економічно не вигідно) , то звідки на тих оптоволокнах буде інет? Якщо провода які живлять вишку з передатчиком обезточені?
В нас в минулому році з оптоволокном у всіх все було гуд, і ми в селі.
prosto_aisha• 09 сентября 2023
В минулому році підготувалися в електробудинку, прожили трое суток без світла. Вже не страшно
Ответ дляАноним Первый
Чому смішно? В нас саме так і було - оптика + аккумулятори з боку провайдера + генератор. Вдень вони генератор вмикали, на ніч у більшості випадків вистачало аккумулятора. Їхній конкурент ( теж з оптикою) генератор не ставив, то в нього були перерви, але це було все одно краще, ніж інші, в яких не оптика і зв´язок був лише за умови світла.
Коли ми обирали провайдера, ми перепитували, чи є акк на нашій лінії. Тоді нам гарантували 6-8 годин зв´язку без світла. Генератор вони поставили, коли зовсім погано стало зі світлом.
Ответ дляБайрактарочка
автор, а Ви минулу зиму тут не жили? відключення були і більше 10 годин.
нічого нового і неочікуваного. вже є досвід побуту без світла, при тому що в нас все на електриці і разом зі світлом опалення пропадає
Я була у минулу зиму тут, я з початку війни нікуди не виїжджала. І для мене минула зима була кошмаром, бо було дуже холодно в квартирі, не було опалення, світла, гарячої води. Я уходила на роботу не було світла, я приходила не було світла. І у звʼязку з цим постійно хворіла.
Хтось розганяє що готуйтеся, але що зробила держава якій ми платимо за комунальні послуги, доречі недешеві.
Аноним Первый• 09 сентября 2023
Ответ дляОленаЯ
В нас вишка стоїть на багато поверхівці хвилин 15 ходьби від дому , так ось світло в цьому домі відключали і інтернету не було у пів міста, куди подавала сигнал ця вишка.
Аноним Первый• 09 сентября 2023
Ответ дляfelinka
Вам повезло. В нашому місті один провайдер( ну і укртелеком) і генераторів не ставив. Жили без інтернету цілий час.
Ответ дляМанула
Чому? А якщо холодна зима? А якщо декілька денні обстріли з неможливістю відновлення? І т.д і т.п. ...
Але нехай буде як Ви кажете!
Ой так, памʼятаю декілька днів дуже холодних і були обстріли масові. Місто вимерло. Працювало лише метро напевно і декілька магазинів на районі. Була пʼятниця, треба йти на роботу, я виходжу з підʼїзду і розумію, що йти неможливо. Льодом покрита все, підʼїхати до метра немає чим, трамваї не їздять, і взагалі громадській транспорт не ходить. Ужас, як згадаю аж погано
Байрактарочка• 09 сентября 2023
Ответ дляmeli5a
багато питань і так мало відповідей(
дуже співчуваю, це морально пригнічує коли постійно немає світла, а є світло коли немає вдома.
в нас дуже часто і надовго вимикали світло, але мені хоча б простіше тим, що я працюю вдома, і коли було світло то намагалась щось приготувати, щоб потім на туристичній плитці тільки розігріти.
багатьом було важко. але я з таких людей що пристосовуються до будь яких обставин, коли від мене нічого не залежить і я нічого не можу змінити.
реально досвід з минулої зими є. я ще утеплювала вікна. минулого року в багатьох темах про це писала і радила - бульбашкова плівка на віконне скло, дуже добре запобігає охолодженню квартири. бо майже 60-70% тепла виходить саме через вікна/скло. цього року теж буду робити так само. з великим панорамним вікном у вітальні без опалення температура знижувалась на 2-3 градуси (десь до 20), але ми і опаленням в принципі не користуємось і ніхто в родині не любить коли гаряче в кімнаті.
Ответ дляАноним Первый
Буває і так. В мене є знайома, яка змушена була переїхати, бо робота віддалена, а інета немає. Але й нам також не просто повезло, мы шукали, де жити, щоб можна було працювати. Просто нам все одно потрібно було орендувати, виїхали з дому ще у лютому.
А мобільний зв´язок та інет у вас був? Можна через спеціальний модем, мы так на дачі робили колись. Працювати можна було. В нас минулої зими без світла навіть подзвонити або смс відправити неможна було, але знаю, що не у всіх так було.
Ответ дляLudaSHS
Тоже так думаю, но к любому сценарию готовы.
Хочется чтоб меньше превентивно пугали население, накачивая новостями такими и разгоном, хочется, чтоб решали проблемы
Так цю тему навряд чи розганяють проукраїнські пабліки. Що можливі відключення і так всі розуміють і вже підготовлені . Ті ж водоканали та інші вже мають потужні генератори
NastyushaK• 09 сентября 2023
Ответ дляNathalie27
У влади жодних пропозицій немає. Тільки бігати в пункти незламності
Влада это что Боги?
Супермены?
У нас война идет с нацистами и фашистами настоящими.
Что вам ’влада’ должна сделать? Волшебной палочкой убить всю русню и хла?
Работат-работать и ещё раз работать.
На победу. На Родину. За Родину.
Супермены?
Работат-работать и ещё раз работать.
На победу. На Родину. За Родину.
Люсильда.ua• 09 сентября 2023
Ответ для_Alekssandra_
Ну вот мы жили без света 4,5 суток, правда, с отоплением.
Первый раз было 2,5 суток, но без тепла, вот где капец был.
10 часов еще ничего.
Я в зоне боевых действий с ребенком 8 суток прожила без электричества, тепла, интернета и с минимальным количеством холодной питьевой воды. Ну про обстрелы ежеминутно я вообще умолчу... Как видите - выжили!!! Слава Богу! И теперь эти условия нас не пугают. Даже закалились чуток. Надеюсь, чтотхуде уже не будет.
Марина111111• 09 сентября 2023
Я готова по всім фронтам , але в мене свій дім - більше варіантів якщо що... сонячні панелі ,дрова ,вугілля , генератор и тп.
Ответ дляmeli5a
Сподіваюся, що хоч трохи не буде як у минулу зиму, бо я не витягну. Дуже важко було. У нас ні води, ні опалення, ні світла не було. Холодна страшенна. Хоч газ був. Прокидаєшся о 7 світла немає, приходиш ввечері додому світла немає, кілька годин в день давали, коли на роботі.
А в нас і газу немає.Дім повністю на електриці,у мене 19 поверх,сиділи 3 дні без світла,води і опалення.
І це Київ.
antoninalav• 09 сентября 2023
Ответ дляGirlSuper
Бо їм вигідно це
Поясніть кому вигідно щоб в людей не було світла?
Ответ дляNastyushaK
Влада это что Боги?
Супермены?
Работат-работать и ещё раз работать.
На победу. На Родину. За Родину.
Супермены?
Работат-работать и ещё раз работать.
На победу. На Родину. За Родину.
Що влада зробила щоб це все звести до мінімуму? Не всі можуть накупити екофлоу, генератори і т.д. але вартість комунальних послуг підняли. Якби це була не зйомка квартира то за к/у не платила.
Люсильда.ua• 09 сентября 2023
Ответ дляantoninalav
Продавцам холодильников))) И другой бытовой техники, она от вкл./выкл. быстро из строя выходит(
antoninalav• 09 сентября 2023
Чоловік енергетик. Відновити електромережі не так просто, як здається. Там купа нюансів на це треба час і шалені гроші. Щось відновилось, але… Треба бути готовим, що будуть відключення. Нікому це не вигідно!
Ответ дляБайрактарочка
багато питань і так мало відповідей(
Ми також заклеювали вікна площиною плівкою. Було тепліше звісно, але не рятувало.