miya ya• 08 сентября 2023

Китай сказав негайно сідати за мирні переговори

.Китай знову закликав Україну та РФ до переговорів 8 вересня 2023, 20:02 КНР наполягає на проведенні мирних переговорів попри те, що Росія не збирається лишати тимчасово окуповані території України.

Китай закликав до негайного припинення вогню в Україні та проведенню мирних переговорів між сторонами. З такою заявою виступив у п’ятницю, 8 вересня, на засіданні Радбезу в Нью-Йорку заступник постпреда Китаю при ООН Ген Шуан, передає Укрінформ.

"Двері політичного врегулювання не можуть бути закритими, і зусилля щодо припинення вогню та мирних переговорів мають бути невтомними. Дипломатичні переговори не можуть пробуксовувати", - сказав він.

Представник Китаю наголосив, що Радбез ООН має докласти більше зусиль, щоби добитися припинення вогню та "відновити мир якомога скоріше".

Водночас Ген Шуан підкреслив, що ситуація в Україні "обумовлена складним підґрунтям" і що простих варіантів розв’язання кризи начебто немає. Причому, за його словами, в цьому процесі "потрібно враховувати позицію росії".

"Законне занепокоєння у зв’язку із безпекою всіх сторін має сприйматися серйозно", - заявив представник Китаю.https://ua.korrespondent.net/world/4622078-kytai-z...
blackvulf• 08 сентября 2023
А для чого сюди кидали це лайно з прокацапської помийки?
Inna_ya_krasivaya• 08 сентября 2023
Ответ дляblackvulf
они тут с сарой на постоянке
Remensa• 08 сентября 2023
Які, блд, переговори?
Ello• 08 сентября 2023
Пусть идут нахуй вместе со своей рашкой, тоже мне миротворцы нашлись
Inna_ya_krasivaya• 08 сентября 2023
пусть сос.нет после китайки которая в мариуполе вчера катюшу спела на руинах драитеатра
Janna2525• 08 сентября 2023
Краще б той Китай раші не допомагав
автор miya ya • 08 сентября 2023
Скоро M1 Abrams будуть нищити росіян снарядами зі збідненим ураном
Застосування снарядів зі збідненим ураном мало ’дуже сумні наслідки’, зазначив діма піськов, не надавши якихось конкретних даних.
Рішення США передати Україні снаряди зі збідненим ураном є ’дуже поганими новинами’. Про це сказав речник Кремля
’Це дуже погані новини’, – сказав він і додав, що такі снаряди ’активно застосовувалися в Югославії’.
За даними Піськова, застосування цих снарядів мало ’дуже сумні наслідки, зафіксовані навіть міжнародними організаціями’.
Речник Кремля стверджує, що застосування снарядів зі збідненим ураном раніше призвело до ’галопуючого зростання числа хворих на онкологію та інші захворювання’.
’Наслідки ці відчуваються також на наступних поколіннях тих, хто якимось чином стикався та перебував у районах застосування цієї зброї’, – додав Піськов, не недавши жодних конкретних даних.
Катруська• 08 сентября 2023
І шо?
neortoju• 08 сентября 2023
Ну сказал и сказал. Свобода слова.
Ello• 08 сентября 2023
Этот ООН давно пора разогнать,они вообще ничего не решают, только бабло пилят, кто больше даст тому и поют. Конченные.
ТайТаке• 08 сентября 2023
А китаю какая разница ?
ТайТаке• 08 сентября 2023
И вообще,на чьей стороне танцует?
автор miya ya • 08 сентября 2023
ну то ж в ООН просить.вони хотять компроміс і гарантію безпеки для росії.дивно.ми ж не збираємось лізти в росію по унітази бу да труси
Lor111etta• 08 сентября 2023
Америка трошки санкцій Китаю втиснула,то вже трохи проснувся
МАМА НИКИТКИ-2• 08 сентября 2023
Ха. Що простіше може бути, ніж заставити хуйла вивести війська з України.
Хай до підорасіі звертається, щоб пі@вали з України в свої болота.
автор miya ya • 08 сентября 2023
Можливо ,уранових снарядів забоялися.Бо кацап як і виживе,чи поранення,то буде рак,онкологія,безпліддя і піцюн не буде стояти.А для мужика це страх.Піськов ,принаймні,так каже,уран-страшно.А Америка каже,нічого страшного,росіяни просто помруть від цих снарядів
автор miya ya • 08 сентября 2023
Як путін загнав росіян до Рудого лісу під Чорнобилем,то хто вижив ,вийшли звідти НЕ МУЖИКАМИ.
S-lana• 08 сентября 2023
Автор на зарплате, почти весь форум об этом знает, но активно начинают отвечать в теме, поднимать тему в топ .Зачем ? Тут вообще все в кучу - несколько тем в одну слеплено ...
автор miya ya • 08 сентября 2023
Ооо матрьошки повилазили.Ні,я не на зарплаті тут,я вас дратую безкоштовно з власної ініціативи.Пора прийняти це як належне і змиритись.
mavka.cy• 08 сентября 2023
як багато хочуть мирних переговорів. Таке відчуття, що це просто Україна вирішила повоювати.
Тож давайте переговори і закінчення війни.
що хоче Україна? щоб її не обстрілювали, звільнили території. і щоб за все це рашка понесла відповідальність
що хоче рашка? тільки по чесному. а не якісь там нацисти, особожденія і нато на кордоні. По чесному, вона хоче території і щоб всі визнали її величність. територіями може поділитись китай. ну щоб заспокоїти рашку і з нею домовитись про припинення вогню. величність.. ну я не знаю. закрити рашку по периметру стіною висотою в 5 метрів. закрити всі кордони. сказати, що всі їх бояться. хай сидять ото в своїх землях, не висовуються і не лякають собою людей
норм, ні?
ПЛЮС-МИНУС• 08 сентября 2023
пусть и дальше поют про расцветали яблоки и груши и попутно нахер сходят.
Возрастная• 08 сентября 2023
Так це ж вони спецом такий жест зробили, щоб не довелось напряму відповідати на скандал з їхніми блогерами в Маріуполі. Зміщують акценти, переводять стрілки. Типова китайська поведінка.
ПЛЮС-МИНУС• 08 сентября 2023
Ответ дляmavka.cy
норм, ні?
апчём говорить? сколько мы готовы отдать территорий за мульку про мир?
I_Love_London• 08 сентября 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
А сколько жизней мы готовы ещё отдать?
mavka.cy• 08 сентября 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
китай віддасть, скільки рашці треба буде. він же вимагає переговори. то хай і виконає вимоги рашки. чи ще якось на неї вплине
Татьяна_М5• 08 сентября 2023
Ответ дляI_Love_London
А сколько жизней мы готовы ещё отдать?
На днях наткнулась на видео, где зеленский говорит о том, что никогда Украина не будет деокупировать Крым и Донбасс ценой жизней людей, потому что никакие территории не стоят жизней граждан Украины. Время идёт, риторика меняется
navariya• 08 сентября 2023
Взагалі, з Жовтошкірими жесть..((
Сьогодні прочитала в новинах про танець і зйомку кліпа (Китай) над могилами в Маріуполі...
І блогери понаїзжали... Як пройшли кордон - влада умовчує....
Lily-2020• 08 сентября 2023
Китай може піти на.уй
Lexxagirl• 08 сентября 2023
Китай это сказал до того, или после того, как их кобыла тупая катюшу на братской могиле в Мариуполе пела? Лицемеры сраные
MasterMai• 08 сентября 2023
Пусть Тайвань отпустят 😁для начала