Липка-прилипка• 09 сентября 2023

+380663367492 це номер служби безпеки ПБ?

Дзвонять і називають моє прізвище. Кажуть що це безпека привату. Хто може глянути в гет контакті, чи дійсно вони?
Мост_Устал• 09 сентября 2023

double-mama• 09 сентября 2023
Абсолютно точно НЕ они.
Служба безопасности любого банка НИКОГДА не будет вам звонить
ТАЗератти• 09 сентября 2023
Это службы безпекы мошенников
Мира всем• 09 сентября 2023
Позвоните сами в Приват и узнайте, они ли вам звонят
Пригощаю кашею• 09 сентября 2023
Вам скільки років?
Зазвичай ім´я і по батькові називають, дивно, що ще прізвище співпало у Вашому випадку.
Мира всем• 09 сентября 2023
Ну а вообще, если загуглить, то все очевидно..
Мальдивирую• 09 сентября 2023
Дзвонила мені раз така безпека. А в мене два телефона, я зразу глянула, а мені дзвонять на той номер, де у мене немає жодної карти, то прийшлось їм підіграти і в кінці вони мене послали, коли зрозуміли, що я прикаливаюсь над ними. Ото така то безпека банку, як ви принцеса.
Цікавий писочок• 09 сентября 2023
Обычно звонят, если звонят по долгу какому-то, то это или Киевстар или МТС. И не просят ничего, ставят в известность, что у вас долг и его нужно оплатить. Больше им не зачем вам звонить
КвартираЧья• 09 сентября 2023
Ответ дляМальдивирую
А мне так ’админ олх’ звонил. В итоге, тоже послал нах. Классные там ’админы’

Алина-1240• 09 сентября 2023
Не знаю,что за ’безпека’,но мне они говорили ’что я ноутбук выиграла’