Библиотекарь• 10 сентября 2023
Стрелец женщина и мужчина рыба
У кого были отношения?
Пэрисхилтонша• 10 сентября 2023
Я не стрелец , но у меня Рыба, самый плохой мужчина из всех что были , сам не знает что хочет , жадный , эгоист , секс никакой , буду уходить
Вкуси мене• 10 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Так про кожну людину можна сказати із життя
#Пойду_кгадалке• 10 сентября 2023
Якщо коротко, то ця ’співпраця’ вигідніша і цікавіша для Риб ніж для Стрільця. З часом останнього Риби будуть дратувати.
П´яна вишня• 10 сентября 2023
11 років офіційного шлюбу,я йому виношу мозг,а мене все влаштовує в ньому.Автор,але ж дивіться по людині,я б по знаку зодіаку не дуже орієнтувалася
Байрактарна• 10 сентября 2023
О, эти женщины и эти мужчины стоят друг друга. Оба неприятные экземпляры. Даже мужчина дева лучше их))
П´яна вишня• 10 сентября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Чим?І чому стрільця почнуть риби дратувати?
Библиотекарь
• 10 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
Мы стрельцы пупсики
Варена цибуля• 10 сентября 2023
В мене так,вже 33 роки живемо як кіт з собакою,але й один без другого не можемо.
#Пойду_кгадалке• 11 сентября 2023
Ответ дляП´яна вишня
Стрілець прямолінійний, відкритий, запальний, але чесний і коли спалахує стає грубуватим, Риби - живуть у своєму внутрішному світі фантазій, люблять виляти, деякі брехати, непостійні, з емоційними перепадами, часто нерішучі і ледачі бувають, але при цьому чутливі і ранимі. Стрільцяв побутіі ці якості почнуть виводити із себе і він буде кидати в Рибу гарпуна))) а Риба у відповідь буде істерики закатувати, або ображатись і сидіти в роздраї. Навіть якщо вам попадеться зубата і активна Риба-акула, Стрільцю все одно буде важко стримуватись, щоб не запустити гарпуном за маніпуляції або ще щось. А конкретно хто є хто треба дивитись по датам і карті. Буває таке як тут писали вище, що і вбити хочеться, але впадають в залежність від ’нескучной совместной жизни’)))
Сонячний зайчик• 11 сентября 2023
Рыбы не потянут Стрельца.
Он будет тянуть из вас эмоции, и вы в начале будете щедро их отдавать так как сами по себе очень эмоциональны.
Потом поймёте, что вас для этого используют. Потом поймёте что мужик сам не знает чего хочет ))) Даже не знаю, с кем мужчины рыбы могут нормально сочетаться, сори )
Сонячний зайчик• 11 сентября 2023
Ответ дляБайрактарна
Как минимум своим спокойным величием ))
Это не союз, а накал страстей будет блин )))
Мамина квіточка• 11 сентября 2023
Автор, рыбы мужчины- неееет.
Я рыбы, но с рыбами мужчинами сплошное разочарование( они не знают чего хотят, не конкретные, очень мутные. Одни нервы с ними. А стрельцу рыбы вообще не подходят. У меня когда-то был ’залыцяльнык’ стрелец, очень они активные для рыб. Вы конечно смотрите сами, но с рыбой мужчиной мне кажется будет нудно( это такие мужчины которых нужно ’ташить’ . Да ну нафиг
Байрактарна• 11 сентября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
Рыбы не потянут Стрельца.
как бы с раком- но рак эту тягомотину терпит только в самом начале,а потом и он разочаровывается.
Бойцовская• 11 сентября 2023
Ответ дляНЛОша
Стрілець вогонь, риба вода. Вода тушить вогонь
Не факт, я риба, а чоловік стрілець. Він спокійний як удав, а я дико емоційна, він тушить мене, а не я його.
Библиотекарь
• 11 сентября 2023
Ответ дляБойцовская
Рыбы все истерички. Ни одну спокойную не знаю
П´яна вишня• 11 сентября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Да ну,в мене теж спокійний як удав риби,його вивезти з себе практично не можливо,це я істеричка, стрілець
П´яна вишня• 11 сентября 2023
Читаю і розумію,що такий бред пишуть,ну або ми з чоловіком не типові стрілець і риби
Медсестричка• 11 сентября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Так!!! Саме так! Тільки ось закінчилися такі стосунки як Ви написали. Я стрілець, він риба. В мене вже око тремтіло від брехні риби.