Я_не_аноним_100%• вчера в 02:40

Почему не спите?

У меня у ребенка температура высокая,лежу жду пока хоть немного спадет,а вы почему не спите?
Борисфенка• вчера в 05:26
Ответ дляхутряна володарка
Понимаю. Мне рано умирать, еще нельзя, есть разные незавершенные дела. Надо подлатать дыры, укрепить корпус и поменять двигатель.
Все у вас буде добре, тримайтеся!
Коли живеш в творчому процесі, хвороби не можуть за нами угнатися, відстають далеко позаду. Я давно помітила.
Пэрисхилтонша• вчера в 05:29
Ответ дляБорисфенка
У мене мандраж від вдалої творчої знахідки, я нарешті знаю, як втілити ідею, яку плекала кілька років.
Відчуваю себе Ньютоном, якому яблуко впало на голову чи Архимедом, який заліз у ванну.
І що цікаво, це умовне ’яблуко’ знайшлося тут, одна советчиця сказала ключову фразу, яка раптом розставила все по місцях.
Я люблю цей форум
Дякую, що ви є!
И мы Вас любим, Борисфенка ❤️
Пусть всё получится идеально!
Борисфенка• вчера в 05:32
Ответ дляПэрисхилтонша
И мы Вас любим, Борисфенка ❤️
Пусть всё получится идеально!
Дякую! Тепер я буду в русі і збудую процеси. А то вела життя тюленя, набридло.
хутряна володарка• вчера в 05:49
Ответ дляБорисфенка
Так, було хоббі все життя, а тепер стало справою життя. Хто б міг подумати, але в житті буває що завгодно.
А в чому малюєте мультики?
Я не рисую мультики, просто есть в воображении сюжеты.
хутряна володарка• вчера в 05:51
Ответ дляБорисфенка
Все у вас буде добре, тримайтеся!
Спасибо, правда я в таком и состоянии потому что все окружающие мне если и помогали, то лишь словами)
Борисфенка• вчера в 05:58
Ответ дляхутряна володарка
Напишіть сценарій, а хтось намалює.
Це дуже класно, втілювати свої ідеї. І в процесі звідкись береться неміряно енергії.
Ніколи не розуміла альпінізму, але розумію цей хвилинний кайф на вершині. То кожен сам собі намічає вершину - хтось кар´єрну, хтось творчу чи ще якусь. Але і процес для душі, тоді він не такий муторний, і вершина собі в залік.
Олімпіаду дивлюся, у них те саме. Це класно.
Борисфенка• вчера в 06:01
Ответ дляхутряна володарка
Інколи і словами - це вагомо.
Ми ж всесильні насправді і здолаємо все. Просто інколи треба відсидітися в тихому куточку, а інколи навпаки, рвонути з усіх сил.
Вище ніс!
Флюорография гуся• вчера в 06:13
Твари разбудили ракетой своей
хутряна володарка• вчера в 06:38
Ответ дляФлюорография гуся
Твари разбудили ракетой своей
ого, сочувствую(
Баба на горошині• вчера в 09:35
Утро уже.