Ксенияяяяя• 11 сентября 2023

Замовила на Алі кросівки за 270грн

А тепер сумніваюся. Розумію, що по якості простенькі, хоч і відгуки непогані. З одного боку, нехай би були собі, яких не шкода в ліс погуляти, а з іншого, цікаво, чи справді вони такі, як пишуть у відгуках.
Може, хтось вже замовляв?
https://www.aliexpress.com/item/1005005489390846.h...
Манюнайтед• 11 сентября 2023
Там подошва отпадет через одну прогулку

Лиса Патрикевна• 11 сентября 2023
Кроссовки, как кроссовки.
Или вам так важен ярлычек ?
Ms. Iphone• 11 сентября 2023
И краска на низ облезет после первого дождя
База_птеродактилей• 11 сентября 2023
Пожалейте свои ноги, нормальная обувь это очень важно
Квітка папороті• 11 сентября 2023
Мне кажется, что Али уже себя отжил с количеством ’пролетов’, лучше я переплачу 100 грн, закажу в Розетке, посмотрю, поменяю и куплю, чем ’кота в мешке’ сомнительного качества
автор Ксенияяяяя • 11 сентября 2023
Ответ дляЛиса Патрикевна
Кроссовки, как кроссовки.
Или вам так важен ярлычек ?
Я не бігаю за брендами, хоча є і вони в моїй шафі.
Запароленое одеяло• 11 сентября 2023
На сезон хватит, носите себе
Копейки же стоят
Я там покупала себе лыжный костюм, кожаную куртку, аксессуары зимние
Тоже дуиала прийдет страшко
А пришли приличные качественные вещи
Ширли-Мырли• 11 сентября 2023
ноги вонятимуть 100%
автор Ксенияяяяя • 11 сентября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Ви такі купували чи склали свою думку по ціні?

Ms. Iphone• 11 сентября 2023
Ответ дляКсенияяяяя
Брала пару раз на али похожие, в первом варианте краска послазила, во втором палец быстро протерся.
Карина2020• 11 сентября 2023
За 270, этож сколько они потратили на изготовление, если продаю за такую цену.
автор Ксенияяяяя • 11 сентября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Дякую за відгук. Якщо сезон протримаються, мені підходить
Леди_в_ночи• 11 сентября 2023
Ответ дляКсенияяяяя
автор, не слухайте новоспечених пронь прокопівних. В мене подібні є вже третій сезон (причому зимою їх використовую в машині, дуже зручно, коли за кермом). Нічого не відвалилось, перу в машинці регулярно. Купила в Бедронці ’на один раз’, бо порвався ремінець в босоніжках)
Мюллерная• 11 сентября 2023
я босоніжки за 120 гривен вже третій рік ношу
Не гавкаю- но охраняю• 11 сентября 2023
Я покупала себе такие два раза-первый раз все было норм,но у меня очень узкая нога и постоянно проворачивалась ТК они мягкие и не держат форму. Но они у меня были неубиваемые, не могла дождаться когда порвуться, на другие денег не было особо. Второй раз заказывала ,но пришли слишком большие,передарила их кому то
автор Ксенияяяяя • 11 сентября 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Дякую). Я не зважаю, бо розумію контингент Порадниці, кожна друга тема ’Не вистачає на хліб’ або ’Чоловік заробляє лише 3тис $. Не вистачає на хліб’
Фрикаделька• 11 сентября 2023
Декілька років тому купувала на Алі кросівки типу таких (без шнурків, світло-сірого кольору), по ціні щось типу 7 чи 8 доларів. Вони виявилися чудовими, дуже зручними, в спеку і по піску, по різним грунтовкам в них дуже комфортно, не спекотно, ношу їх реально років чотири (літом і на шкарпетку), майже не знімаючи. Легко перуться, швидко сохнуть, стельки виймаються. За цей час протерлися стельки, трохи розтягнулася сама тканина, і почала протиратися в тому місці, де великий палець на правій нозі, але дірки ще немає, тільки натяк на неї), підошва ціла, сама тканина зверху рівна, без складок, нічого не відірвалося і не відклеїлося.
Планую купити ще одні такі ж самі.
Чи будуть ваші такі ж вдалі - невідомо, то лотерея.
автор Ксенияяяяя • 11 сентября 2023
Ответ дляФрикаделька
Планую купити ще одні такі ж самі.
Надія є, це вже добре)
Единорог_помог• 11 сентября 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
А мені здається що це лотерея і ось в вас вже третій сезон, а я купляла взуття на Алі і подошва відклеїлась повністю ще і тріснула що не заклеїш. На протилежність купляла піжаму і вона чудова легка міцна і гарна вже багато разів прала

Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 сентября 2023
поделитесь уже отзывом про них, как приедут
автор Ксенияяяяя • 11 сентября 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ок, але замовила тільки сьогодні
аромат Жука• 11 сентября 2023
Ответ дляКвітка папороті
Та ладно, які 100 грн переплачу? Може 1000? І то, сумніви
вАлнуюся сильнА• 11 сентября 2023
Ой, даже если покупать на Розетке и менять, когда не понравилось - а если понравилось, а подошва через 3 месяца отвалилась? Уже никто ничего не компенсирует. Но переплатите раза в 2.
Думаю, тут заранее предсказать нельзя. Кому-то повезет, кому-то нет. Хоть с али, хоть с наших перепродающих.
dulenok• 11 сентября 2023
За 100 грн взяла бы сразу две пары, чтоб точно на сезон хватило. Я в кроссовках за 150 грн отбегала 4 года...удобнее обуви не было.
Квітка папороті• 11 сентября 2023
Ответ дляаромат Жука
Посмотрите, самые дешёвые кеды в Розетке, в потом пишите имелось в виду, что бюджетную обувь можно купить осмотрев и поменяв, а не сидеть и переживать, что прийдёт
Ленивица-красавица• 11 сентября 2023
Ответ дляШирли-Мырли
ноги вонятимуть 100%
в кого вони воняють, то хоч що не взуй....
Як міряти?• 11 сентября 2023
Мне вчера соседка говорит- ты представляешь, на алике айфоны оригинал за 20 тыс, 😂🤌🏻
А то все такие тупые , покупать за 1.5-2 к .$
автор Ксенияяяяя • 11 сентября 2023
Ответ дляЯк міряти?
Це вже окрема тема. Мова йде про товари ноунейм
Пригаю-цибаю• 11 сентября 2023
Я на Али зимние ботинки брала и уже 2 зимы относила, кроссовки 2й сезон ношу, туфли и босоножки в прошлом году купила и ношу по сей день без проблем, мне нравятся. А вот сумки плохого качества попадались и кожа быстро облазила
Видна міленіалка• 12 сентября 2023
У мене є дуже схожі, але білі. Теж щось там в районі 300 грн коштували ))) Тиждень на балконі - і нормальні кросівки. Тільки я з розміром трохи не вгадала - більшуваті. А саме по якості претензій не маю.
Я підписана на декілька блогерів, які замовляють з алі. І показують які саме приходять речі по тому чи іншому посиланню. Так у таких кросах дуже не бідна дівчина ходить у спортзал.