Госпожа_тамагочи• 11 сентября 2023

Порадьте хорошого дитячого офтальмолога в Києві.

У дитини 8 міс точкове помутніння кришталика. Шукаю професійного лікаря для консультації. Якщо підкажете, де можна зробити узд ока, теж буду вдячна.
Маю декілька думок• 11 сентября 2023
Хороші лікарі в Центрі мікрохірургії ока, ми спостерігалися у Ярової

Перекус беру завжди• 11 сентября 2023
Ми з дочкою за 3 роки об´їздили купу клінік і лікарів з оком. Які нам тільки діагнози не ставили. Були у більшості платних і кращих клініках Києва. Що ми тільки не лікували. Моя Вам порада-їдьте відразу в поліклініку Охматдит і запишіться завчасно до Пруц. Вона там завідувачка відділення. Дуже грамотний офтальмолог. Якщо потрібно буде вони вас направлять на консультацію в стаціонар. Там гарне нове відділення і досвідчені лікарі. Ми завтра їдемо на операцію. Нарешті наша історія з оком буде закінчена.
автор Госпожа_тамагочи • 11 сентября 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Дякую! Нехай все пройде якнайкраще, здоров´я дитинці!
Ответ дляМаю декілька думок
Дякую
Перекус беру завжди• 11 сентября 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Дякую. Ввм також здоров´я і скорішого вирішення питання.
язззззь!!!• 11 сентября 2023
++ за центр мікрохірургії ока. Там найскладніші випадки дітей є і лікарі досвідчені. Спостерігаю дітей у Хвостенко. Теж була специфічна проблема, вона їі вирішила. Обійшли багато лікарів.
Гарний офтальмолог в Дарницькому районі Сокальська. Вона веде діток в садочку з вадами зору, якщо ближче туди.
Ответ дляязззззь!!!
Дуже дякую!