ГороховаЯ• 11 сентября 2023
Скажите, вот, если мужчина
...жадный. То как можно найти к нему подход? Или это пустая трата времени?
Пез Году Неделя• 11 сентября 2023
Если вы о том, чтоб убедить жлоба тратить больше, это все равно что в космос слетать. Теоретически можно, но удавалось единицам. Жлобы паруются только со жлобами
Глас_Народа• 11 сентября 2023
Мужчины делятся не на богатых и бедных,
а на жлобов и не жлобов
Сегодня я не я• 11 сентября 2023
Это неизвлечтио вот я жмот страшный , и природа для балансу дала мне щедрого мужа , а если б два жмота ? Мы еще больше ожадннли и чекнулись вместе
Швендяю містами• 11 сентября 2023
Пуста, звичайно. Нашо вам ті танці з бубнами? Нормальний чоловік САМ захоче і буде задаровувати, навіть подумати не встигнете-вже принесе вам…все інше повний шлак.
ГороховаЯ
• 12 сентября 2023
Ответ дляШвендяю містами
Та хіба в наші часи такі бувають? Що САМ захоче задаровувати...
Швендяю містами• 12 сентября 2023
Ответ дляГороховаЯ
Ще й як) ви б здивувались…не розмінюйтесь на першого ліпшого, мої кавалери змагались, хто більший букет привезе і в дорожчий ресторан запросить☺️ Про подарунки і говорити не буду, айфон мені подарував кавалер за 2 місяці знайомства.
Невгамовна Бу• 12 сентября 2023
Ответ дляГороховаЯ
Да таких мужчин немало) . но возможно вы таким мужчинам не нравитесь и они вам не попадались )
Невидимка• 12 сентября 2023
А цікаво, яким вчинком ви йому дали таку характеристику? Що він для вас шкодує? Може, то тільки ви так думаєте?
ГороховаЯ
• 12 сентября 2023
Ответ дляШвендяю містами
Ого! Круто🥰
ГороховаЯ
• 12 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
А где с такими знакомиться? Ну, не на улице ж.
ГороховаЯ
• 12 сентября 2023
Ответ дляНевидимка
Ні, на жаль не думаю. А так і є. За рік відносин нічого не подарував. Ну, тільки квіти і то на початку відносин. Якщо прошу гроші на якісь дрібнички, типу манікюр чи парфум, каже в мене зайвих грошей немає.
Послушная• 12 сентября 2023
Ответ дляГлас_Народа
Мужчины делятся не на богатых и бедных,
а на жлобов и не жлобов
Щедрый бомж норм?
Послушная• 12 сентября 2023
Ответ дляШвендяю містами
Лох - это судьба)
Манка Я• 12 сентября 2023
Ответ дляГороховаЯ
Что конкретно вы называете жадность?
Безлім на все• 12 сентября 2023
Ответ дляГороховаЯ
Ну так це жлоб, ну якщо нравиться терпiть
Анти-анонім• 12 сентября 2023
Ответ дляШвендяю містами
У нормального чоловіка для цього жінка є.
Невидимка• 12 сентября 2023
Ответ дляГороховаЯ
Так, це скупердяга. Але тут вам потрібно задумуватись, чому самій щось не заробити? Навіть, мінімальну зарплату. Інша справа, якщо ви сидите з маленькою дитиною. І то, мами знаходять роботу онлайн.
Є різні ситуації. Наприклад, не можуть всі заробляти великі гроші, не не хочуть, а не можуть. Зможете зустріти кращого чоловіка - добре, ні - потрібно знаходити інші плюси у теперішніз відносинах, крім грошей.
Ms. Искренность• 12 сентября 2023
Ответ дляГороховаЯ
Конечно. Мужчина говорит, я в Дьюти фри, что тебе привезти? А я не догнала, зачем их дьютика что-то везти и причем тут он? 😂 но он все равно не понял, как это без подарка вернуться домой и привез парфюм ) выбрал просто, начал заваливать меня фото всего что по его мнению плюс/минус по адекватной цене и обсуждать 😂 я указала на два флакона, он на свой вкус выбрал один из них, вот и всё. И так во всем.
Наверное, эта благодать мне ниспослана за всех моих предыдущих жлобов 😂
ГороховаЯ
• 12 сентября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Для чого?
ГороховаЯ
• 12 сентября 2023
Ответ дляНевидимка
По- перше, я працюю і маю гроші. Забезпечую свої потреби. ( якби я ще була безробітною, то увігнав би в рабство, типу я тебе годую, хоча мій так каже, попрікаючи куском хліба, він дає продукти - я готую всі його забаганки.) По - друге, він мені не чоловік. По- третє, гроші має, і достатньо нормальні для нашого рівня життя. Але на мене не витрачає, і зайвої копійки. Не робить приємностей.Не вважає за потрібне. А як цю ситуацію змінити я не знаю.
Невидимка• 12 сентября 2023
Ответ дляГороховаЯ
Ну, тут тоді тільки вам вирішувати, як вчиняти. У всіх по різному. В нас, наприклад, з чоловіком, спільний бюджет. Він мені нічого не дарує, бо я не сприймаю непотрібних покупок. Якщо щось хочу, купую собі сама. Але манікюр не роблю, бо не хочу.
А, якщо взяти мою свекруху, то з першим чоловіком в неї ніколи не було грошей, вона сиділа в кредитах. А другий чоловік заробляє, але контролює витрати сам. І не скажеш, що шкодує, але все є, і не позичають.