Малая Налегке• 12 сентября 2023

Чому люди свято вірять в чуже «повезло»? Як думаєте

Не всі звичайно, але таких багато
Просто вибісила ситуація із співробітниками.
Я живу і працюю за кордоном приблизно рік, на роботі є пара, вони працюють +- такий ж час
Мову я не знала, вони теж, тупо зубрила зранку до ночі на місцевих курсах, сама і з репетитором з України.
За цей час все чула від них яка важка робота і як знайти іншу, нормально постійно відповідала - без мови ніяк. І вони такі: да да, треба вчити, треба вчити, а нам вона не лізе.
Ок, якщо потрібно щось з‘ясувати з керівництвом- я постійно перекладала, спочатку : бе ме, потім краще.
От місяців 5 тому ситуація: всім перенесли вихідні, вони не задоволені: поможи піти поговорити щоб вернули на місце- пішла, пообіяли що змінять графік і не змінили, бо потрібно було ще раз другий сходити, але мене ніхто більше не просив. За себе я походила і домовилась. І тут почалось: та ясно, тобі повезло, нам так не повезло, тобі везе. Кажу, не везе- вчіться. Нам не лізе.
Ок, недавно мене перевели на іншу посаду, нормальна дуже робота як на мій рівень, не важка фізично.
Ми тоже хочемо таку роботу- тобі повезло, от чого тобі так везе.
Люди, там елементарно читати і писати потрібно, що значить везе?
Так дивує такий народ, це ж очевидні речі- просто напрягтись. Яке повезло
Плету корзинки• 12 сентября 2023
Потому что лузеры.

Идеальная оптимистка• 12 сентября 2023
Так легче оправдать свои неудачи
Папина дочка• 12 сентября 2023
Ну так же легче всего оправдать чужой успех. Вам «повезло», а им нет, они жертвы обстоятельств
автор Малая Налегке • 12 сентября 2023
Ответ дляПапина дочка
Кажу, як ви уявляєте піти на іншу роботу, якщо потрібно пройти співбесіду:
Ой, та шо там її проходити
Папина дочка• 12 сентября 2023
Ответ дляМалая Налегке
Ой, та шо там її проходити
В своих глазах такие люди очень даже молодцы обычно, вот только им немного не везёт почему-то)
Шикаю і викаю• 12 сентября 2023
невдахи та ледащі таким чином знецінюють чужі успіхи.
Задолбулька• 12 сентября 2023
Как сказала Майла Кунис we create our luck. Даже добавить нечего. Обычно лентяи, которые не умеют даже причинно-следственную связь провести, любят говорить про везение

Байрактара• 12 сентября 2023
Может вы и правы, а может и нет. Вы не можете знать их. Может им действительно не идёт обучение? Не у всех есть склонности к языкам и к их быстрому освоению(
Задолбулька• 12 сентября 2023
Ответ дляБайрактара
Тогда автору повезло с мозгами и генами) но лучше не обижать людей и не говорить им правду)
автор Малая Налегке • 12 сентября 2023
Ответ дляБайрактара
Та може не у всіх, але якщо не вчити то навіть із самими геніальними здібностями знання в голову не залізуть)))
Байрактара• 12 сентября 2023
Ответ дляЗадолбулька
Так может так и есть. Откуда вы знаете, как на самом деле?

Я вот не знаю, поэтому не была бы так категорична как автор...
Задолбулька• 12 сентября 2023
Ответ дляБайрактара

Ну они же не говорят автору, что она умничка и выучила язык и продвинулась, они говорят повезло, обесценивают ее заслуги, тут момент не только возможного отсутствия интеллекта у них, но и зависти, и манипуляции. Поэтому жалеть их тоже не стоит. Просто быть при своем мнении и не обижать никого
автор Малая Налегке • 12 сентября 2023
Ответ дляБайрактара

Тобто, категорична, люди за рік не сіли жодного разу за навчання, навіть дуолінго не скачали. Як їм мову вивчити?
Задолбулька• 12 сентября 2023
Ответ дляМалая Налегке
Есть такая категория беженцев, которым все должны или оно само. Может это они
Байрактара• 12 сентября 2023
Ответ дляМалая Налегке
Вы свечку держали? Откуда вы знаете, садились они за обучение или нет?

Или вы с ними круглосуточно?
автор Малая Налегке • 12 сентября 2023
Ответ дляБайрактара

Или вы с ними круглосуточно?
Дуже все просто, вони самі мені про це сказали неодноразово