Борисфенка• 14 сентября 2023

Вже бачили - ЄС подовжує на рік

🤝ЄС подовжує тимчасовий захист українців до 2025 року🇪🇺

Про це повідомила президентки Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн, передає кореспондентка 24 Каналу.

"Ми будемо на боці України, так довго, як буде потрібно. Єврокомісія запропонує розширити тимчасовий захист для України, який спливає наша підтримка буде тривалою. 4 млн українських переселенців зараз перебуває в ЄС і ми раді їм", – сказала президентка Єврокомісії.

‼️План мінімум – 10 років

Навіть якщо тимчасовий захист для громадян України спливе у 2025 році, у Єврокомісії вже обговорюють наступні рішення щодо українців. Бо не всі з них бажають залишитися жити за кордоном, однак є ті, кому нікуди повертатися.
oksigen_ks• 14 сентября 2023
Ответ дляLizavel
Мля, я прочла ее темы, она ещё из Киева
Тцююю, он трусит немчур на деньги, патамуша они тоже виноваты (с). Вот ее фронт😂

Lizavel• 14 сентября 2023
Ответ дляoksigen_ks
Уже не пишет ничего, бо жидко обделалась здесь
oksigen_ks• 14 сентября 2023
Ответ дляLizavel
Та прийдет еще рассказать, что она очень публичная личность, но тут она не вскрывается, кто она на самом деле, а то бы все ахнули. И она столько всего делает, столько всего делает для фронта. Там фляга, видимо, свистит знатно
Zelenkа• 14 сентября 2023
Ответ дляОлимпиада80
Індикатор готовності ЄС допомагати українцям. Не творіть конспірологію
То вологі мрії про те, що війна ще буде довго, щоб додому не їхати. Патріотка сотого левела😁
Dianichka• 14 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
У новині згадують, я так розумію, що Урсула в промові це якось згадала.
Тобто, перше, що прийшло до голови. Те, що Урсула знає, скільки у нас за планом повинна бути війна, чи що? Такі гучні фіксовані терміни
Dianichka• 14 сентября 2023
Ответ дляWendy Rhoades
може навпаки?
знають, що війна скоро завершиться, хочуть, щоб більше біженців залишилось?
Знання, що принаймі 10 років не виженуть, якось більше дає впевненності. За цей час можна облаштуватись, а не думати, а що якщо через півроку все відмінять?
Так, добре було б. Якби ж війна скоріше закінчилась.
Vertonik• 14 сентября 2023
ничего себе, уже 5 млн вернулись
Love_Love_Love_• 14 сентября 2023
Ответ дляTaFo
пока что до 25 года продлила Эстония. Ну и Чехия вчера.
І США
автор Борисфенка • 14 сентября 2023
Ответ дляDianichka
Урсула не говорить перше, що прийде в голову, вона офіційна особа.
І саме від цього сумно, що почали оперувати такими термінами.

Khmelnichanka• 14 сентября 2023
Те, що продовжують термін тимчасового захисту, то логічно і передбачувано.
Але не погоджусь з тим, що це якийсь натяк на те, що саме стільки буде йти війна.
Бо цього не знає ніхто ( IMHO).
Ну, і знову ж таки: ці дати - досить умовні.
Вони напряму прив´язані до дати закінчення війни.
Якщо, дасть Бог, війна закінчиться раніше 2025 року, то і тимчасовий захист з прив´язаним до нього ВНЖ - теж скасують раніше.
Знову ж таки, це суто моя суб´єктивна думка.
Але гадаю, що реалістична :)
Dianichka• 14 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Так. Дуже сумно і дуже страшно
TaFo• 14 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
І США
с каких пор США это Европа?
Love_Love_Love_• 14 сентября 2023
Ответ дляTaFo
с каких пор США это Европа?
До чого це?
Карина75• 14 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Ходили чутки, що подовжать на 2 роки, таки не наважилися. Будемо переробляти пластик на рік, мороки на пів-року, мабуть.
Ну і план-мінімум про 10 років, озвучений Європарламентом - це таки сумна новина, індикатор тривалості війни.
Сегодня немцы написали, что война будет до 2032 г. Поэтому и план на 10 лет с беженцами.
автор Борисфенка • 14 сентября 2023
Ответ дляКарина75
Де таке написали?
Карина75• 14 сентября 2023
Ответ дляDianichka
Що за 10 років? Де почитати?
https://strana.today/news/445331-v-frh-dopuskajut-...
Карина75• 15 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Де таке написали?
TaFo• 15 сентября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
До чого це?
тему читали? В ЕС....
Dianichka• 15 сентября 2023
Ответ дляКарина75
Настроение конечно такими новостями . Особенно на ночь. ’В Германии не исключили’...
Да пошли они! Помните в самом начале сколько нам дней давали? В международных новостях с удивлением вещали, что Украина уже неделю борется, месяц, пол года.....В нас же никакая Европа не верила

Карина75• 15 сентября 2023
Ответ дляDianichka
Война закончится 2024 году. Я уверенна в этом . Может отголоски и будут какие то. Но стабильное движение в сторону окончания будут в 2024 году.
marydgayne• 15 сентября 2023
Ответ дляШеллар
Надіюсь історія про донати і чоловіка в окопі не такі правдиві як про патріотизм і дам відсіч особисто?
Бо щось мені дуже сумнівно, що чоловік півтора роки воює, а дружина носа з Європи не показує. Я в курсі скільки всього потрібно і крім другої половинки не сильно кому є за цим усім бігати.
Справедливости ради в Европе очень много женщин с детьми, у которых мужья воюют!! Приезжают они в Украину только тогда, когда у мужа отпуск и есть возможность побыть с ним несколько дней. Помогать мужу вещами и прочим можно и их Европы, интернет везде одинаков и даже Новая почта уже в Европе есть при необходимости.
А вы не думали, что это решение мужчины ,чтобы его семья была в безопасности?? Нормальное желание мужчины, чтобы семья не была под ракетами. Недавно только было фото, где женщину и ребенка убило, а муж военный..
marydgayne• 15 сентября 2023
по теме.. у меня ни на минуту и сомнений не было ,что продлят убежище. Еще в марте 2022 было понятно ,что эта война надолго, я вообще тогда думала ,что третья световая не за горами. Сейчас уже на этот счет немного успокоилась. Если и заморозят ненадолго эту войну через год, то потом с новой силой вспыхнет Ни одной предпосылки нет для ее окончания. русня заводы строит, ракеты штампует, оккупированные территории зомбирует и отстраивает. Германия у рашки в 17 раз больше нефти покупает через Индию, наши олигархи скоро лорнут от коррупции. только Украина и украинцы страдают. а все в шоколаде
Khmelnichanka• 15 сентября 2023
Ответ дляmarydgayne
Плюс мільйон. Не вистачало ще почати хейтити жінок , чолоаіки яких воюють, а вони вивезли дітей в безпеку. Тобто, навіть родини наших Героїв не мають права виїхати, бо це не патріотично?!!... Бл...
Dianichka• 15 сентября 2023
Ответ дляКарина75
Northface• 01 октября 2023
Ответ дляSmusish
Доречі я теж так думаю, що працюючи та бажаючих залишитися - залишать. Європа отримає спеціалістів, розумну націю, дітей.
Разумна нация это кто? У нас же люди разные как и все. Я бы не сказала, что мы умнее других европейцев,(не надо про высшее, все мы знаем, что это такое высшее в Украине), у нас разные люди как и везде
Northface• 01 октября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Бо цього не знає ніхто ( IMHO).
Але гадаю, що реалістична :)
Так и будет
Northface• 01 октября 2023
Ответ дляКарина75
Бред. Нет такого
Northface• 01 октября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Я вообще одна и уехала, детей нет, мужа тоже. И я тоже имела право), кому что не нравится, ну что ж.)
Smusish• 01 октября 2023
Ответ дляNorthface
Я не про вищу освіту, вище освіта то не зовсім те, що я мала на увазі.
я про нашу винахідливість, здатність пристосовуватися до любої ситуації та ’ випливти’ піднятися та йти далі. Бо ми загартованим, у нас нема стабільності тому розслабитися ми не можемо. У нас кожен чоловік вміє все полагодити вдома, майстри на всі руки. А дівчата? І побут і діти та ще й грошей заробити. Інше питання, що у нас бешений ритм життя і ми постійно в стресі