Единорог помог• 14 сентября 2023
Хто ходив на Боржаву, дуже складно?
Для непідготовленої людини.
Пишуть, що 12 км треба пройти. Якщо не помиляюся.
Единорог помог
• 14 сентября 2023
Ответ дляДля драки
Які ваші плани ?Спорядження ?
Знайшла одноденний тур зф Львова. Рюкзак з водою, кофтою, перекусом, шапкою, дощовиком.
Единорог помог
• 14 сентября 2023
Ответ дляНе пириживай
Тю, за вечір 8км по парку ходжу.. хіба 12 це багато? Чи стрімко?
Там же не по прямій.
Единорог помог
• 14 сентября 2023
Для драки• 14 сентября 2023
Якщо самостійно,то придбайте карту та скачайте maps.me чи щось схоже,плюс карти офлайн
Единорог помог
• 14 сентября 2023
Ответ дляДля драки
Я одна не піду.
До речі, якщо хтось хоче також, приєднуйтесь).
Я одна, тому можу лише з екскурсією. Або якщо самостійно, то все одно з кимось веселіше. Тим більше не маю досвіду такого.
Не пириживай• 14 сентября 2023
Ответ дляЕдинорог помог
фото
Просто офігенно красиво! Я б пішла, але в більш теплу пору року... влітку, або пізня весна. Зараз там вже дубак.
Для драки• 14 сентября 2023
Ответ дляНе пириживай
Не пириживай• 14 сентября 2023
Ответ дляДля драки
Ого холодно там. Дякую, але я страшна мерзлячка))
Ду да ду да ду• 15 сентября 2023
Якщо на Стій не підете, і то там є два маршрути, туристичний та складний, то навіть гід не потрібен, аби вітру сильного не було. Бо якщо вітер, спуск з великого верха, дискомфортний.