Добродійка• сегодня в 08:30

Ви б здавали приміщення в оренду? Хочуть кімнат робити (стіни) з газоблоку

Прямокутне приміщення просторе, хочуть зробити багато кімнат
Сфера косметологія
Хочуть зробити ресепцію, і відразу кімнатки
Мене напрягає що стіни із газоблоку.. що я буду робити як вони виїдуть
автор Добродійка • сегодня в 08:31
Це комерція 1 пов
Шеллар• сегодня в 08:31
Гіпсокартоні перегородки, а на інше не погодилась.
Стриптизерка• сегодня в 08:33
Скажите им, что из гипсокартона делаются такие перегородки, может они не в курсе)
Чучало яблуні• сегодня в 08:35
Пропишіть в договорі , аби демонтаж зробили при виїзді
Патріотка з дивану• сегодня в 08:35
В договоре прописывается что они сдают помещение в том виде, в котором снимали. Это всегда так. А там пусть делают что хотят
СпайдерВумен• сегодня в 08:35
А з якою ціллю купується нерухомість комерційна тоді?
У мене все під здачу.
Але довгострокові терміни
автор Добродійка • сегодня в 08:42
Ответ дляЧучало яблуні
Так вони можуть виїхати і не зробити те шо обіцяли по договору
Може краще взяти з них $$$ на цей демонтаж завчасно?
При заїзді
Карамелька• сегодня в 08:45
гіпсокартонні перегородки й залишити приміщення таким, як брали
автор Добродійка • сегодня в 08:49
Ответ дляКарамелька
Вони кажуть що їм треба щоб тихо було, звукоізоляція між кімнатами
Мол гіпсокартон то не ізоляція
Хи хи, ну ну• сегодня в 08:51
Ответ дляДобродійка
Мол гіпсокартон то не ізоляція
Гіпсокартон ні перегородки у два шари шгіпса і мінвата десятка в середину - звукоізоляція набагато краща ніж голий блок 10.
Мурзилка• сегодня в 08:51
Ответ дляДобродійка
Мол гіпсокартон то не ізоляція
На який термін хочуть?
автор Добродійка • сегодня в 08:52
Ответ дляХи хи, ну ну
І то буде легша конструкція, легше таке демонтувати ніж газоблок?
Мурзилка• сегодня в 08:52
Ответ дляДобродійка
Не легше, не слухайте.
автор Добродійка • сегодня в 08:52
Ответ дляМурзилка
На який термін хочуть?
Та вони хочуть на 3 роки
Але перший рік 15000 грн в місяць платитимуть
Не люблю натовп• сегодня в 08:53
Ответ дляХи хи, ну ну
Так это дороже им обойдется
автор Добродійка • сегодня в 08:53
Ответ дляМурзилка
Не легше, не слухайте.
Я ночами не сплю. Дуже не хочу щоб мені потім морочитися з тим газоблоком
Мурзилка• сегодня в 08:54
Ответ дляДобродійка
В нас клініка. Все переробили під себе. Для того і комерційні приміщення здаються.
Мурзилка• сегодня в 08:55
Ответ дляДобродійка
Та вони хочуть на 3 роки
Бо ремонт робити будуть?
Чучало яблуні• сегодня в 08:55
Ответ дляДобродійка
При заїзді
Теж варіант
Не люблю натовп• сегодня в 08:57
Ответ дляДобродійка
Залог берите
Или может следующих быстрее найдете под эти комнатки
Сердючка• сегодня в 08:58
Ответ дляДобродійка
А рассматривать вариант, что в дальнейшем будете сдавать помещение с уже готовыми кабинетами - не пробовали? Не все хотят морочиться с перегородками, быстрее сдается помещение, где достаточно под себя покрасить стены и завезти мебель, чем целые стройки разводить в голых стенах. Тем более сейчас. Да и потом тоже. Я б на 3 года не заморачивалась бы с газоблоком, искала бы готовое помещение под покраску.
автор Добродійка • сегодня в 09:00
Ответ дляСердючка
Так в нас вже приміщення з ремонтом
Плитка на підлозі і стіни пофарбовані 68 м кв простору, без перегородок
Вони хочуть наставити газоблочні стіни зробити ще додатково 4 кімнати на цих метрах
Залізний кіготь• сегодня в 09:03
Ответ дляДобродійка
Так в нас вже приміщення з ремонтом
Вони зможуть кімнати здавати окремо. Буде суборенда
автор Добродійка • сегодня в 09:07
Ответ дляЗалізний кіготь
Мабуть вони так і хочуть
А мені не спиться через це
Бо це лише клінікам треба кімнаткм.. всі інші хочуть просторе приміщення
Вкуси мене• сегодня в 09:08
Ответ дляДобродійка
Мабуть вони так і хочуть
А мені не спиться через це
то откажите им.
найдутся другие
Сердючка• сегодня в 09:08
Ответ дляДобродійка
Так в нас вже приміщення з ремонтом
а где помещение? если в жилом доме на 1м этаже в проходном месте - то почему нет. У нас в квартире на 60 кв.м. две комнаты и кухня. Но одна из комнат большая - 18 квадратов. То если у Вас сделать грамотную планировку - потом будет улетать на ура. Кстати, ну хорошо, 68 квадратов без перегородок. Всё равно ж коммерции надо для себя подсобку оборудовать, а может и мини-кухню. Как Вы себе это всё представляете - опен спейс в салоне красоты, где за шторкой косметолог делает массаж, а рядом за ширмой в ’кухне’ кто-то еду греет? Или аптека без перегородок, просто за спиной фармацевтов ящики и холодильники с лекарствами? Или кофейня-склад продукции 2в1?
автор Добродійка • сегодня в 09:12
Ответ дляСердючка
Так, звісно
Все рівно треба перегородки
Аое може не з газоблоку?
Сердючка• сегодня в 09:14
Ответ дляДобродійка
Так, звісно
Все рівно треба перегородки
Аое може не з газоблоку?
Ну тогда сами сделайте из того, что Вам хочется, за свой счёт )))
И потом спите спкокойно.
Не люблю натовп• сегодня в 09:20
Ответ дляДобродійка
Так в нас вже приміщення з ремонтом
Так под любую коммерцию понадобятся перегородки
Та_все_ок_будет• сегодня в 09:26
Це вони пошкодять плитку на підлозі. А перший рік 15000 це типу менше? Не ведіться з сумами оренди. Кажіть скільки планували.