Тракторні війська• 14 сентября 2023

Порадьте будь ласка класних психологів на ютуб.

Дякую .
ВільнаНазавжди• 14 сентября 2023
Євгенія Стрілецька і Черняк

Бесбардак• 14 сентября 2023
А вам для каких целей? Любой. Главное меньше в серьез принимайте этих блогеров) помните историю как в США психолог, который написал книгу «как сохранить брак» убил жену и выложил в интернет?)
Мрію про космос• 14 сентября 2023
На какую тему?
Семицветка• 14 сентября 2023
Петрановская. Подписана на неё в инсте, но нашла её и на ютуб.
АляМ• 15 сентября 2023
https://www.youtube.com/@U_MOII_HOLOVI
Війна потрапила у наші голови, серця та душі. Що з цим робити? Як захиститися від руйнівного впливу війни на психику? За якими «стелями» ховатися, щоб зберегти ментальне здоров’я? Про збереження спокою, ясного розуму та сил жити далі, навіть якщо дуже тяжко - у блозі війскового психолога Андрія Козінчука.
Андрій Козінчук - відомий в Україні військовий психолог. Має багаторічну практику, працював із військовими в зоні АТО/ООС. Спеціалізується на проблемах, повязаних з впливом війскових дій на психичний стан людини.
Тішуся неперетішуся• 15 сентября 2023
https://www.youtube.com/@Philosopher_Reptilian
котопёс• 15 сентября 2023
Ответ дляАляМ
https://www.youtube.com/@U_MOII_HOLOVI
По военной тематике опытный
Александр Гальчинский, очень толковый специалист и в детско-родительских отношениях
По правила боя и другие рекомендации можно найти в роликах с Френком Пьюселиком, мастером НЛП, ветераном войны.

АляМ• 15 сентября 2023
Ответ длякотопёс
По военной тематике опытный
у автор нуль інфи про напрямок