Смажена полуничка• 15 сентября 2023
Як би ви відреагували, якби на телебаченні
Була програма для дітей про сексуальне виховання? Чи лише для дорослих про дитяче сексуальне виховання?
Марфа Українівна• 15 сентября 2023
Передача это то, что выходит целый сезон?
Мало представляю, что можно на сезон наснимать по этой теме.
ТВ не смотрю, поэтому не отношусь никак.
Да, я блондинка!• 15 сентября 2023
Ніяк би не відреагувала, тому що зупинити процес змін, який зараз дуже швидко відбувається неможливо.
Инстагра_мерша• 15 сентября 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Ну подача інформації для різного віку різна) тому можна і сезон)
Вапщета• 15 сентября 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Плакала б і намагалась це зупинити
плакала? а ви взагалі з дитиною на такі теми розмовляєте чи плануєте?
Кнопкотиць• 15 сентября 2023
И что такого вы хотите детям рассказать, что родители сами не справятся?
Если о контрацепции, то об этом можно, и лучше не на тв, которое не все смотрят, а в школе, класса с 9-го.
дама_из_декрета• 15 сентября 2023
Ответ дляКнопкотиць
Зважаючи на настільки тупі питання на цьому, до прикладу, форумі, то я можу тільки уявити що деякі батьки можуть розповісти дітям та з якою достовірністю.
Кнопкотиць• 15 сентября 2023
Ответ длядама_из_декрета
Давайте конкретніше, що ви маєте на увазі.
Я, наприклад, маю певні думки щодо орієнтації, психології та відносин в цілому, тому не хотіла б, щоб хтось впливав на мою дитину в іншому ракурсі, в тому числі з релігійним підґрунтям (секс до шлюбу гріх? Аборт за яких обставин не гріх, а свідомий вибір? Жінка самостійна чи додаток до чоловіка? Ну і тп)
Також дійсно треба враховувати вік та рівень розвитку. Комусь і в 15 рано, а комусь вже пізно дивитись просвітницькі передачі.
дама_из_декрета• 15 сентября 2023
Ответ дляКнопкотиць
Наприклад, я би хотіла, щоб дітям прищеплювати поняття добровільної усвідомленої згоди на секс. Щоб дівчата знали про свій організм, не стидалися місячних, розуміли, що це і як це. Та і хлопці також. Щоб підлітки знали про контрацепцію та захворювання, що передаються статевим шляхом і не вважали перерваний статевий акт методом захисту.
Щоб діти розуміли, що так, у світі є люди з різною орієнтацією. До цього можна ставитися по-різному але від того, що про них не говорять, вони в повітрі не розчиняться.
Бо має бути нейтрально-забарвлена адекватна інформація в доступі як альтернатива урокам християнської етики, де якраз і про шлюб, і про місце жінки і все інше.
Зашла на 5минут• 15 сентября 2023
Ответ длядама_из_декрета
Це точно.
Доньці 9.
Вона єдина з подружок хто знає про секс, що це таке. А про те, що вона знає хто такі педофіли, гомосексуалісти - це для інших мам треш.
Вони дівчатам навіть не розповіли про місячні та правила купальника.
Нещодавно донька привела подружку і попросила, щоб я їй пояснила, що волосся у неї на лобку то нормально, і що ’набухші’ молочні залози теж, що скоро можуть бути місячні. Бо у дівчинки через волосся і як вона сказала ’пухлини на грудях’ паніка була.
Довелось дзвонити мамі і просити, щоб заспокоїла дитину в пояснила все.
На що мама сказала - поясни ти, я боюсь і не знаю як. Занавес.
Доньці 9.
Угги_в_горошек• 15 сентября 2023
І так, і так нормально. Якщо це реально якісна передача, яку готують дитячі психологи і лікарі.
Угги_в_горошек• 15 сентября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Це точно.
Доньці 9.
Де ви живете? В оточенні моїх дітей в 7 років вже всі знали. При чому адекватну інформацію, а з парканів.
Зашла на 5минут• 15 сентября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Київ. Новий мікрорайон, багато молоді.
І мами наче не ’радянські’.
Угги_в_горошек• 15 сентября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Київ. Новий мікрорайон, багато молоді.
І мами наче не ’радянські’.
Не вірю, щось ви явно перебільшуєте.
Зашла на 5минут• 15 сентября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Не вірю, щось ви явно перебільшуєте.
Приходите в гості погуляти. Самі побачите)
Потрібно лише про це розмову завести.
Як ще це довести? Більше ніяк
Потрібно лише про це розмову завести.
Як ще це довести? Більше ніяк
Кнопкотиць• 15 сентября 2023
Ответ длядама_из_декрета
Про добровільність і про ’ні - значить НІ’ згодна абсолютно. Хлопцям дуже важливо це донести.
Пишу каліграфічно• 16 сентября 2023
Ответ дляВапщета
Ви що? Ні звичайно, роблю вигляд, що сексу не існує і дітей знаходять в капусті.
Вапщета• 16 сентября 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
сарказм?