Ду да ду да ду• 15 сентября 2023

Собрала дочери в Заре корзину на 14 000

теперь думаю стоит ли оно того.
Зашла в некст, там дешевле все в 2-3 раза

Не знаю как быть прямо.
В Заре все такое стильное.
Дочь вроде не требовательна к одежде, но мне так хочется одеть её красиво.
Малая Налегке• 16 сентября 2023
Ответ дляNorthface
Что такое ’паховик’
Що таке ’ что такое’
Northface• 16 сентября 2023
Ответ дляМалая Налегке
Що таке ’ что такое’
Главное, что не ’паховик’
автор Salsa-24da • 16 сентября 2023
Ответ дляNorthface
Одежду можно брать в заре, хм и тд. А вот обувь больше там не возьму, буду собирать на более дорогую и брендовую
Я себе тоже в Заре не беру, а ребенку самое то на сезон.
Малая Налегке• 16 сентября 2023
Ответ дляNorthface
Главное, что не ’паховик’
Главное((
волосатое стекло• 16 сентября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Это вы просто хорошего трикотажа не видели. Я шью сама, беру ткань в районе 400 грн метр, 3-4 года отлично все носится, не кашлатиться не выцветает.
Хороший трикотаж звучит как ’хороший запорожец’. Про трикотаж я знаю всё, ничем не удивите
Шаманю второпях• 16 сентября 2023
Ответ дляМалая Налегке
Чоловіку своєму давайте поради
Ось і хамство вилізло на зовні і за пуховиком найтовщим не сховаєте його. Гроші є шмаття купляти, а на такт не вистачило.
Малая Налегке• 16 сентября 2023
Ответ дляШаманю второпях
Немає чого свого носа пхати куди не просять. Вам яке діло до моїх грошей?
Шаманю второпях• 16 сентября 2023
Ответ дляМалая Налегке
В пуховик ідіть вже, сподіваюсь, що тисяч за 80 він у вас, не дешевше.
Сама ж до чогось свій пуховик за 9 тисяч в тему втулила. Не жалко дитині, таке дешманське купувати?
Малая Налегке• 16 сентября 2023
Ответ дляШаманю второпях
Вам яке діло, що купують незнайомі люди своїм дітям
Единая страна!• 16 сентября 2023
Ответ дляПацаааааааан
Все буде добре!
Тепер пантруйте акції, сейли, шукайте купони, коди.
Обожнюю цю магію. Накидуєш у кошик на 1000 доларів, вводиш коди, кешбеки і тд і тп і оплачуєш 2-3 долари :)))
Ооо, я такого не вмію. Де шукати ті купони так коди?
Пацаааааааан• 16 сентября 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Я по Зарі точно не скажу, бо купувала її лише в реальних магазинах за кордоном і якось не сталось любові, тому онлайн не дивлюсь її. Як правило є кешбек сайти, які друкують купони. Клієнтам на емейл приходять. Багато які сайти мають власну систему ревордсів. Знову ж таки кешбек при виводі не грошима а гіфтом якогось сайту дає додатковий бонус. А потім тим гіфтом розраховуєшся.
Якщо якийсь сайт не мій постійний і цікавлять додаткові коди , я набираю в гугли
Пацаааааааан• 16 сентября 2023
Ой, випадково відправилось.
Набираю, наприклад
Zara coupon
І підбираю що там спрацює.
На перше замовлення часто дають купон мінус 10%.
Единая страна!• 16 сентября 2023
Ответ дляПацаааааааан
Ой, випадково відправилось.
Набираю, наприклад
Zara coupon
І підбираю що там спрацює.
Дякую! Загуглю
Жена сантехника• 17 сентября 2023
Ответ длякотопёс
Как объяснить?
Стильное- это то что идёт лично человеку и украшает его.
А не китайская одежда с закосом под модную с дешёвой ткани и высоким цеником.
Особенно удобно с маникена все сразу купить. Это образ называется.
И пофик что не по фигуре
Почитала ваші відповіді і є декілька питань.

Чому ви вважаєте, що взятий з манекена образ буде не по фігурі або буде її псувати? Якщо ви стверджуєте, що стильне це те, що йде людині, а дитині автора буде пасувати Зара, то по вашій логіці це й буде стильно. І ще питання: що поганого в тому, що підліток вдягнений по моді і цю моду носить ще 100500 підлітків? Якщо дитина почуває себе в цьому одязі впевнено та комфортно, то який сенс навʼязувати інше?
Пацаааааааан• 19 сентября 2023
Ответ дляВот Она Я
А покажіть жовтий🙏 Зараз у пошуку демі куртки, але поки сподобалась тільки з чоловічої зари😂
Ось. Але мені воно не демі, а на хороший вже морозець.
Бо я або на авто або на дуже активній прогулянці. До мінус 5 я безрукавку ношу.
В гардеробній фоткаю, може освітлення не таке. Вона така як сонечко. Обожнюю зимою яскраві кольори. Переться без проблем. Сушу в сушильній машині. Натур.пух. невагома і теплюча.