Карамелька• 16 сентября 2023

Як себе заспокоїти?

Завжди вважала себе людиною,яка стійко переносить всі складнощі життя.Маю 20річного сина,який зараз на 0.Знаю,що він на чергуванні і добу з ним немає зв´язку.Десь меньше годину тому пролунав дзвінок . Телефонували з військової частини (хлопців на передку добряче накрило і всі речі,що були з ними у машині було знищено,в тому числі й військові документи,які зараз вони й мають відновити-по цьому питанню саме й телефонували).Але поки цей військовий в телефоні представлявся і казав,я відчула,що руки й ноги холонуть, серце вискакує з грудної клітки,поки дійшли до суті питання,що потрібно людині саме від мене.Наче вже час пройшов з часу того дзвінка,а серце досить гупає (підсвідомо лякаюсь дзвінків з чужих номерів,тим паче з військових).Чим себе заспокоїти?
Файно Замало• 16 сентября 2023
Да как вы себя успокоите, это же не сложность, когда сын на войне, сложность это когда уволили или ногу сломала. А тут постоянный и непрерывный стресс.
Я бы обратилась к психиатру за успокоительным и антидепрессантами, и то не уверена что помогло бы.

Швидка Настя• 16 сентября 2023
Прийміть гідазепам 0,02, допоможе. Це величезний стрес. Не ображайтеся але навіщо ви дитину віддали? Їх не призивають до 25, лише добровільно. Ще й на 0. І правильно пишуть що вам треба до лікаря підібрати препарати, ще ж не одноразовий стрес(( це постійне психічне навантаження
автор Карамелька • 16 сентября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Він перед війною сам пішов служити по контракту.
Швидка Настя• 16 сентября 2023
Ответ дляКарамелька
Боже (( як я вам співчуваю. Тримайтеся . Як швидка допомога купіть гідазепам, його можна знайти без рецепту в деяких аптеках. Я приймаю перед обстрілами, бо дуже боюся. І сходіть до лікаря най пропише щось постійно підтримуюче. Хай Бог оберігає вашого сина
Чаклунка-ведунка• 16 сентября 2023
обійму вас
тримайтесь
автор Карамелька • 16 сентября 2023
Ответ дляШвидка Настя
В тому то і справа,я в Києві не боюся обстрілів,дуже вірю в силу нашого ПВО.А ось за сина,коли він там(на О)серце переймається через всі дзвінки незнайомі.
Diana2308• 16 сентября 2023
Нехай Господь оберігає вашого сина🇺🇦🕊️

Анонимус Я• 16 сентября 2023
Ответ дляКарамелька
Ну да, это как бы вообще несравнимые вещи.
Простоваля• 16 сентября 2023
Може це допоможе,вроде якраз в тему:https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3403959#a8077...
автор Карамелька • 16 сентября 2023
Ответ дляПростоваля
Дякую,наче стільки дивилися технік,а щось робити руки не доходять
автор Карамелька • 16 сентября 2023
Ответ дляDiana2308
Нехай Господь оберігає вашого сина🇺🇦🕊️
Дякую
автор Карамелька • 16 сентября 2023
Ответ дляАнонимус Я
Я про те,що небуловідчуття тревоги та страху під час обстрілів,даже в ті перші дні війни.
Швидка Настя• 16 сентября 2023
Ответ дляКарамелька
Так це ж зрозуміло абсолютно. Як може бути інакше? Це ж ваш син, а ви мати. За кого вам ще перейматися
Язвочка• 16 сентября 2023
Ответ дляШвидка Настя
до 27/
автор Карамелька • 16 сентября 2023
Ответ дляЯзвочка
до 27/
Не зовсім вас зрозуміла
Язвочка• 16 сентября 2023
Ответ дляКарамелька
Не зовсім вас зрозуміла
c 27 лeт забирают. что neпоnятnого?