Просто звязда• 18 сентября 2023

36-37 років для другої вагітності по вашим відчуттям це пізно?

Дитині 8 років, мені 36 , останній місяць два якось трохи шкодую, що не маю другої дитини, є відчуття ніби якоїсь нереалізованості і що в дитини нема опори по життю крім нас батьків. До війни все не могла натішитись , що дитина вже не така мала, то караоке з подругами, то якісь гулянки пʼянки по вихідним, відпочинок пару разів на рік, жили в своє задоволення, не хотілось знову памперсів, сталей і всього цього. Зараз для мене внутрішньо ніби не на часі (але аналізую, то мені ніколи не на часі) , тому що я дуже переживаю через війну, тобто стан такий собі до вагітності. Але я й зараз але відчуваю себе не молодою для вагітності, плюс боюсь ризиків , що повʼязані з віком. Але якщо чекати поки закінчиться війна, то тоді вже скоріш за все точно пізно буде, да в хто зна коли вона закінчиться
Є такі як я яким ніби і хочеться, але страшно через війну і вважаєте, що вже запізно через вік?
дама_из_декрета• 18 сентября 2023
Не пізно.
Але з опорою по життю, то Ви загнули

Папина дочка• 18 сентября 2023
Как Ваше здоровье?Нет никаких рисков в 36.Я первого во столько родила
#Пойду_кгадалке• 18 сентября 2023
Може я щось не зрозуміла , але не бачу у ваш великого бажання материнства
Оченьценная• 18 сентября 2023
Я в 37 якраз народила. Третю. Старших двоє вже дорослі і самостійні, скоро в інститут. А з молодшою дитиною з´явилося відчуття спокою. :)
Часи завжди складні, грошей завжди не вистачає. Старші скоро будуть жити самостійно. Тож не бачу проблем.
Lanaamsterdama• 18 сентября 2023
Я родила в 36 второго ребенка. Сейчас мне 46. Первый сын в двадцать лет ушел жить самостоятельно с девушкой. Мне было трудно с этим смириться. А сейчас думаю,а как бы я жила если бы не было второго ребенка? Ради кого?
Наверное лезла бы в жизнь взрослого сына
Я очень рада что родила второго, тем более ,что у меня дочь. И сын и дочь- полный комплект.
автор Просто звязда • 18 сентября 2023
Ответ длядама_из_декрета
Не пізно.
Але з опорою по життю, то Ви загнули
Я одна дитина в сімʼї, чомусь завжди хотілось по молодості сестру чи брата, здавалось би що з ними легше було б по життю
дама_из_декрета• 18 сентября 2023
Ответ дляПросто звязда
А я не одна. Но опора по жизни я своим детям, своему мужу, ну может маме. Но никак не 34летнему брату, который в другой стране живёт. Хоть у нас с ним и отличные отношения.

автор Просто звязда • 18 сентября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Хочеться й колеться, плюс реально боюсь
Ще трохи страдає той факт , що якщо народити в 37 чи 38, то в мої 50 дитині буде лише 12-13 років . Я взагалі по життю багато думаю і оцінюю різні ситуації і ризики, така я людина
В поки з головою то не про мене
автор Просто звязда • 18 сентября 2023
Ответ длядама_из_декрета
Але хоч десь є ще рідна душа крім батьків
дама_из_декрета• 18 сентября 2023
Ответ дляПросто звязда
Ну ’рідна душа’ часто определяется не кровным родством
автор Просто звязда • 18 сентября 2023
Ответ дляLanaamsterdama
Ну такі ж по суті ризики є у другої дитини, коли вона виросте) що будете в її житті лізти
Чи ви вже по іншому до всього ставитесь?
Сама купляю квіти• 18 сентября 2023
Я в 36 років третю дитину народила і чудово.
дама_из_декрета• 18 сентября 2023
Ответ дляПросто звязда
В общем, что я хотела сказать, если Вы хотите это сделать только ради уже имеющегося ребенка, то не стоит. Ребенок вряд ли оценит вашу жертву. Особенно первые 10 лет.
автор Просто звязда • 18 сентября 2023
Ответ длядама_из_декрета
В принципі погоджуюсь, в мене подруги є рідніші ніж комусь сестри
Але і коли проблеми з батьками в віці, то і з цим трохи легше , аніж коли все на плечі однієї людини
Хоча погоджуюся, що іноді деяким дітям начхати
Gvenna• 18 сентября 2023
Ответ дляПросто звязда
Хочеться й колеться, плюс реально боюсь
В поки з головою то не про мене
50 на лобі не написано) буде стимул за собою доглядати
всем надо• 18 сентября 2023
А если с синдромом Дауна например будет второй ребенок? Это будет не опора а проблема.Вы этого не боитесь?
автор Просто звязда • 18 сентября 2023
Ответ длядама_из_декрета
Дякую;) звісно не тільки для дитини, хоча він пару разів і казав, що хотів би
Іноді так пригадую які це кльові моменти, коли дитина маленька і реально це не порівняти ні з чим
автор Просто звязда • 18 сентября 2023
Ответ длявсем надо
Боюсь різних моментів, в принципі я про це писала
Україна наше все• 18 сентября 2023
Нет и еще раз нет
Это потом носится с ребенком везде.
Бессонные ночи, болячки, та ну.
Я уже в 40 хочу просто полежать на пляже, а не смотреть, что б ребёнок песка не наелся

Перша скрипка• 18 сентября 2023
Хочу Вас поддержать и рассказать о своей жизни. Мне 33 года. Моей старшенькой почти 10 лет, а меньшей дочери- почти 7 месяцев. И забеременела, и родила во время войны, да ещё и в чужом городе (Киев, переселенка) в 800 км от родного дома. До этого 4 года не могла забеременеть вторым ребёнком, а тут получилось! Специально уже не ’делали’, просто не предохранялись и, видимо, на фоне стресса (войны, переезда) всё случилось. Мы безумно рады появлению нашего ангелочка и ни капельки не сожалеем о том, что она у нас есть. Война идёт, часики тикают, а дети- это радость и счастье, особенно когда их хотят. Поэтому если есть желание и возможность, то почему нет? У вас есть уникальная возможность начать планирование, т.е пройти обследование, сдать все анализы, принять курс витаминов и т.д., а после уже перейти к делу. В вашем случае я только ЗА второго ребёночка! В добрый путь!
ніколи такого не було• 18 сентября 2023
Ответ дляПросто звязда
Хочеться й колеться, плюс реально боюсь
В поки з головою то не про мене
такие мысли лучше с мужем обсуждать, наверное. он что думает по этому поводу?
Україна наше все• 18 сентября 2023
Ответ дляGvenna
Где связь?
Lanaamsterdama• 18 сентября 2023
Ответ дляПросто звязда
Дочка и сын,это разные вещи. Сына родила и воспитала для невестки.
А дочь всегда ближе к матери
Так считается, по крайней мере.

Хотя я на своего сына не жалуюсь. Он и сейчас уделяет мне много внимания.
Стебель березы• 18 сентября 2023
Автор, если есть желание, здоровье и финансы- только в радость! Счастья вам
автор Просто звязда • 18 сентября 2023
Ответ дляПерша скрипка
Дякую, взаємно хай дітки ваші і всі будуть здорові!
Lanaamsterdama• 18 сентября 2023
Ответ дляПросто звязда
Ой да! Это в нас материнский инстинкт говорит. Дочке 10,а я уже тоже по малышам соскучилась. Надеюсь что сын не затянет с внуками. Мечтаю няньчить
автор Просто звязда • 18 сентября 2023
Ответ дляніколи такого не було
Ще пару років назад був не проти, але я тоді не наважувалась
Зараз якби сказала, що дуже хочу, то думаю не суперечив би
Але сам не дум, що буде проявляти ініціативу і це через всі ризики повʼязані з війною
автор Просто звязда • 18 сентября 2023
Ответ дляLanaamsterdama
А дочь всегда ближе к матери
Так считается, по крайней мере.

Можливо ) я теж думаю, що моїм батькам пощастило , що я в них є така турботлива
Хоча особисто я не вірю, що в мене друга дитина донечка може бути , в чоловіка в роду переважно хлопчики , да і чесно так сина люблю , що якось хлопці мені й ближче ніби по духу
Може так думаю, тому що не знаю як це мати донечку
Перша скрипка• 18 сентября 2023
Ответ дляПросто звязда
Спасибо большое! 🤗 Забыла ещё написать о том, что и первый ребёнок появился в войну. Родилась в октябре 2013, а война началась в 2014. Мы из Донецкой области. Дочке через месяц 10 лет, а война всё продолжается и продолжается...
автор Просто звязда • 18 сентября 2023
Ответ дляПерша скрипка
Ой капець ( страшно й думати як це все затягнулось і скільки ще може бути
Сил нам і терпіння всім і всім !