Рассказница• 18 сентября 2023
"Я не продаю, а торгую"
Я чогось може не розумію, але в чому різниця? Це сьогодні мені таке хлопець сказав. Він менеджер по продажам. Я працюю в сфері фінансів, далеко від продаж.
Рассказница
• 18 сентября 2023
Ходив на тренінг, а я йому говорю. Щоб слухав гарно лекції, а він мені .... що кінцева ціль не сама лекція, а найти там покупців.
булоТАЙминуло• 18 сентября 2023
Бо він по продажам. Якби був менеджером з продажу, то щось інше робив би) Вам щось перепадає від його торгів? Квіточка, каблучка, тістечко?)
Фуліганка• 18 сентября 2023
Та цену набивает. Его спросите, в чем отличие. Смутно помню что к торговле отноятся и купли и продажи, но вряд ли он это имел ввиду. У него какое , кстати, образование?
Рассказница
• 18 сентября 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
А в чому різниця? Він торгує кормами для худоби в аграрному холдингу. Але ж працює з офісу
То чому він не менеджер по продажам тоді? Він не на базарі стоїть з тим кормом? На рахунок подарунків, то не жалкував ніколи грошей. На ДН подарував айфон 14
Мадам Тю-лю-лю• 18 сентября 2023
Ответ дляРассказница
Потому что в глубине души он директор агрохолдинга, но что-то пошло не так и он торгует комбикормом. Жизнь боль
Мішечок щастя• 18 сентября 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Автор как мамка ему, чтоб хорошо слушал лекции
Ворожу на каві• 18 сентября 2023
Продажа воспринимается часто как навязывание, а торговля - эффективная коммуникация с клиентами. Типа верим в продукт и предлагаем от души. Ну так на тренингах иногда заморачиваются))
булоТАЙминуло• 18 сентября 2023
Ответ дляРассказница
Бо ’менеджер З продажУ’. Не в тому суть, автор. Складається враження, що ви починаєте вчити його, що і як робити. Або він вас повчає
Мадам Тю-лю-лю• 18 сентября 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Может у него корона на голове уже от его комбикорма, я так понимаю зарабатывает он неплохо, и автору его гонор надоел
Божий одуванчик• 18 сентября 2023
Может, он имел в виду, что не лично продает, а организовывает эффективные продажи?
булоТАЙминуло• 18 сентября 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Тут два варіанти, або хтось гоноровий або хтось недалекий)
Мадам Тю-лю-лю• 18 сентября 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Автору лучше найти кого-то из сферы финансов, исправно слушающего лекции?
Блакитне небо• 18 сентября 2023
Мне так знакомая доказывала, что она не тренер, а коуч, я тоже нихера не поняла
Мадам Тю-лю-лю• 18 сентября 2023
Ответ дляБлакитне небо
Главное что не инфлюэнсер
булоТАЙминуло• 18 сентября 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
От тут не підкажу. Або вона всерйоз радить або вона його тролить)
Сусідка зверху• 18 сентября 2023
Типу не на базарі картоплю продає, а в інсті успєшним успєхом торгує? Чи шо?
булоТАЙминуло• 18 сентября 2023
Автор давайте нам свого героя в студію. Хай і нам пояснить в чому різниця. Потєрялися ми)))
Рассказница
• 18 сентября 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Я в шутку сказала в телеграммі і кучу смайликів поставила. На що він мені таке написав)
Огірок та Помідорчик• 18 сентября 2023
Ответ дляРассказница
может он имел в виду что он демпенгует на ценах, от того называет себя торгашом?
Сусідка зверху• 18 сентября 2023
Ответ дляБлакитне небо
Інфоциганка і аферистка ваша знайома
булоТАЙминуло• 18 сентября 2023
Ответ дляРассказница
Може теж пожартував, а ви не зрозуміли. Хз. Але подарунки файні)))
Шикаю і викаю• 18 сентября 2023
Ага ....я не извозчик, я водитель кобылы... В каком то фильме старом было
Рассказница
• 18 сентября 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Від перестановки доданків сума ( дохід від споживача) не змінюється )) Це я йому так відповіла. На що він смайлик. Може дійсно пожартував...
булоТАЙминуло• 18 сентября 2023
Ответ дляРассказница
Спілкуйтесь вживу. Бо оті переписки заводять кудись не туди
Мішечок щастя• 18 сентября 2023
Ответ дляРассказница
Ну все просто, он продвигает товар, находит покупателя, а дальше действует продавец.
НеГолосую• 18 сентября 2023
Я і продаю і торгую, для мене це синоніми.
Можливо, йому не подобається слово «продавати, продаж»?
Треба було відразу спитати, в чому ріщниця, бо ви не розумієте, а так будете знати.
Бо стало і самій цікаво.