Неновая почта• 19 сентября 2023
Ребенок 8 лет просыпается в 6 утра
И потом сонный сидит на уроках. В 20 уже в полуотключке. Отбой в 21-21.30. В выходные та же история. В 6 просыпается и уснуть не может больше. Летом прочыпался около 7. С учебным годом вот так перестроился, но ему самому это не комфортно.
Спорт есть, прогулки есть. Как "продлить" сон?
Неновая почта
• 19 сентября 2023
Ответ дляЕлькиПальки
В мене теж дитина жайворонок. Починали з 4 ранку, коли він в свої 2-3 роки так прокидався. Знаю, як це виснажує. Зараз йому 9 і нарешті він спить до 7. Що таке спати до 10-11 ми взагалі ніколи з ним не знали. Може ваш з часом теж по-трохи змістить. Загалом, він по нормам сну свої 9 годин ніби й спить. Справа більше не в тому, що так рано встає, а в сонливості протягом дня. Може ще вітамін Д перевірте чи якісь аналізи додаткові ?
Даю вітамін д. Літом був бодрячком. Зараз додалось шкільне навантаження, трохи тяжко йому. Особливо в дні онлайну
Завтра не пью• 19 сентября 2023
Ответ дляНеновая почта
Та темно. Особенно если нет уличного освещения
Раньше 8? Писали, так, как будто темно задолго зачем ДО 8 - что до 8 уроки уже поделать. Я на 7 вожу на тренировку по футболу, еще совсем светло.
Я нє Матрьошка!• 19 сентября 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Это моя мечта
И моя
Я свою еле в школу бужу в 7 и она опаздывает т к. в 7:30 выходить уже
ЕлькиПальки• 19 сентября 2023
Ответ дляНеновая почта
Вдень теж не може спати? Хоча б годинку подрімати? Бідні діти з цим навчанням, он-лайном і взагалі реальністю((
Неновая почта
• 19 сентября 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Не спить вдень з 4 років))