Укр_жіночка• 19 сентября 2023
Негативные стороны детского сада в очень раннем возрасте
Если старт садика ранний (в год), то что может пойти не так? В зависимости от характера ребенка? Помимо снижения иммунитета и инфекций? Если тут есть воспитатели, очень хочется услышать ваше мнение по поводу развития таких детей в негативном спектре (если он есть)
ДаЗдраПерма• 19 сентября 2023
не знаю что вы рассчитываете услышать, но ... ребенок может адаптироваться ко всему практически. если воспитатели норм, то вай нот?
Невловимий Джо• 19 сентября 2023
Нічого не буде, в багатьох країнах світу декрет по 3 місяці або взагалі немає. Я в садочок ходила з 1,2. Жива, адекватна, з психікою все добре, з мамою відношення чудові. Свою доньку віддала в 3 роки, але виключно тому що не було необхідності віддавати раніше. Якби була - віддала б раніше без проблем.
Малая Налегке• 19 сентября 2023
Я считаю, что так нужно делать только в самом крайнем случае. При том, что против садов в принципе ничего не имею
Кумедна• 19 сентября 2023
Я теж не вихователь, віддала рано, приватний садочок. У віці 3 років були фобії, періодично дитячі психологи. Для дитини до 3 років - це відсутність безпеки, розрив прив‘язанності, відсутність «свого дорослого». Хіба що вихователь буде більше любити вашу дитину ніж ви. Шкодую.
Незламна Україна• 19 сентября 2023
Главное, чтобы воспитатели хорошие были. У нас хорошая была, которая действительно любила детей и свою работу. Но, к сожалению, знаю многих, которые и окна зимой специально открывали, чтобы дети простудились и половина группы на следующий день не вышла(
Кумедна• 19 сентября 2023
Ответ дляНевловимий Джо
А після 3 вже сформоване відчуття безпеки, і дитині вже самій цікаво досліджувати світ без мами. Але це точно не в рік.
Укр_жіночка
• 19 сентября 2023
Ответ дляКумедна
Лише фобії? Чи щось накшталт РАС?((
Невісточка ж• 19 сентября 2023
З року ходив син в приватний через день
Півроку десь
Потім перевела на весь день
Я відкривала свій салон краси , працювала
Зараз чотири роки - рот не закривається , все про всіх на світі ))) гарно розмовляє , самостійний в багатьох речах , дуже комунікабельний
Півроку десь
Потім перевела на весь день
Кумедна• 19 сентября 2023
Ответ дляУкр_жіночка
Лише фобії? Чи щось накшталт РАС?((
РАС -це генетично обумовлене захворювання, немає набутого РАС. З ним вже народжується дитина, просто певні фактори «допомагають» проявитись
Котогосподиня• 19 сентября 2023
Обе дочки начали посещать детский сад в 1.2,все отлично ,никаких минусов ,только плюсы для меня:)
Кумедна• 19 сентября 2023
Ответ дляНевісточка ж
З року ходив син в приватний через день
Півроку десь
Потім перевела на весь день
Півроку десь
Потім перевела на весь день
Діти є різні, різні темпераменти. Є комунікаьельні, є не дуже. Є люди люблять колектив, а є що ненавидять скупчення людей. І від того що б їх віддали в садочок вони не стануть «душею компанії». Їм це не комфортно. І це все норма.
НеВРотик• 19 сентября 2023
Троє дітей, старший пішов в півтора роки, менші - в два. Негативних наслідків не бачу, навпаки, розвиток дітей прискорився. Сама колись працювала нянею в садочку, дітки були з року до двох в групі, всього 16 дітей. Батьки працювали. Двійнят привели в 10 місяців, і їх прийняли. Десь був 1994 рік.
Пошаманю• 19 сентября 2023
Если нормальные воспитатели, а не как у нас были собаки злые, то лучше отдавать раньше 3х лет, они тогда ещё не так понимают, что мамы нет рядом, потому что в 3 года начинаются обычно истерики и слезы
Кумедна• 19 сентября 2023
Ответ дляНеВРотик
Це добре, що у вас позитивний досвід. Я теж одне літо підробляла в садочку вихователем, бо мама в садочку працювала . Двоє дітей і абсолютно різний досвід садочка. Одна дитина «садіківська, комунікабельна», інша ні. На прискорений розвиток, раннє мовлення - садочок впливає, це зрозуміло. Але треба дивитись по дітях і їх потребах.
Невісточка ж• 19 сентября 2023
Ответ дляКумедна
Я вважаю , від внутрішнього стану мами залежить
Коли мама зла нервова, то і дитя падає бьє ногами об підлогу в магазині , хвороби так само -психосоматика працює , внутрішній стан мами щасливий -щаслива здорова адекватна дитина
Ну це вже я від психолога набралася ))
Я завжди легка на підйом позитивна хохотушка , і діти мої ( хворіли в садочку бувало ), в школі за 9 років жодного пропуску по хворобі
Ну це вже я від психолога набралася ))
Незламна Україна• 19 сентября 2023
Главное, чтобы воспитатели хорошие были. У нас попалась воспитатель, которая реально любит детей и свою работу. Но, к сожалению, знаю много случаев, когда воспитатели открывали зимой все окна, чтобы на следующий день пол группы не вышло
Кумедна• 19 сентября 2023
Ответ дляНевісточка ж
Ну це вже я від психолога набралася ))
В комунікабельної мами може бути інтроверт, якому ці всі свята, анімація, двіж до одного місця. Є такі дорослі люди, то чому не може бути таких дітей?
Невісточка ж• 19 сентября 2023
Ответ дляКумедна
Може
Дотречі в нашому приватному садку не було отих утрєнніків совєцьких ніяких віршів на стільчику посеред зали
А от Хеловін паті , новорічний карнавал - таке було
Кумедна• 19 сентября 2023
Ответ дляНевісточка ж
Ну це вже я від психолога набралася ))
Чого ви набрались у дитячого психолога? Весела мама = веселі комунікабельні діти? А якщо вони не такі? Це поломка мами? Проблема у вихованні? Чи в дитині?
Невісточка ж• 19 сентября 2023
Ответ дляКумедна
Щаслива мама -діти здорові
Тільки депресія чи невдоволення життям -відразу ларвнгіти бронхіти і так далі у дітей
НеВРотик• 19 сентября 2023
Ответ дляНезламна Україна
І я таку знаю, сука, але це було у восьмидесятих .