Солоденька цукОрка• 20 сентября 2023
Франція. Чи може учень ліцею, українець
Претендувати на стипендію?
Можливо є хто з досвідом і підкаже? Дякую
Чарочка діда• 20 сентября 2023
встречный вопрос - а вы во Франции полностью на шее сидите? если ребенок поступил по обычной программе? если сам отвечу, есть две стипендии - государственная и университетская, на гос. нет, а на университетскую может быть... нужно читать особенности учебного заведения.
Солоденька цукОрка
• 20 сентября 2023
Ответ дляЧарочка діда
Я запитую для своєї знайомої. У франції на шиї не вийде сидіти так як цих виплат не вистачає ні на що. Це ж не Німеччина, там всі працюють.
Вона отримує офі, каф допомогу на 2 дітей, та працює. Її син вступив до ліцею. Зараз вона взнає чи можливо йому ще отримувати стипендію. Вона порахували на якомусь калькуляторі що може дитина отримувати 720 євро стипендії. Тому от вирішила запитати тут, можливо хтось поділиться власним досвідом.
Солоденька цукОрка
• 20 сентября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Тут всі умови, національність не має значення
Дякую, передам знайомій.
Не худа ні разу• 20 сентября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Ліцей це старша школа. В старшій школі ще й стипендію платят???
Солоденька цукОрка
• 20 сентября 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Я незнаю, я хочу це взнати. Так ліцей це старша школа.
Тектологиня 80lv• 22 сентября 2023
Автор, які о вам ще актуально, то його сьогодні отримала позитивну відповідь щодо стипендії, але дитина вчиться в коледжі. Заявку подавала онлайн
Солоденька цукОрка
• 22 сентября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Так актуально.
Ви заявку через каф подавали?
Солоденька цукОрка
• 22 сентября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
яку сумку стипендії вам начислили, якщо не секрет?
Тектологиня 80lv• 22 сентября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
486 євро на рік
Тектологиня 80lv• 22 сентября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Так актуально.
Ви заявку через каф подавали?
Ні, тут
Солоденька цукОрка
• 22 сентября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
486 євро на рік
Це кожного місяця дають чи один раз на рік? Дуже дякую вам за відповідь
Тектологиня 80lv• 22 сентября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Має бути раз на триместр
Солоденька цукОрка
• 22 сентября 2023
Ответ дляТектологиня 80lv
Має бути раз на триместр
Дякую вам за корисну інформацію