КапитанльнаЯ• 20 сентября 2023
Як же мене дістав
менструальний цикл, який все скорочується і скорочується. Я розумію, що предклімакс і це варіант норми. Але...
Колись був 27 днів, півжиття пила ОК і був прекрасний 28-денний, як годинник.
Десь після 45 став 23 дні. Останній раз 22. Тепер вже почуваю приближення на 17-му дні, через пару днів почнеться. Ладно, дискомфорт і прокладки. Але ж ПМС раз на 3 тижні... А в мене він виражається в почутті, що життя скінчене ))) Як лізуть в голову такі думки, одразу перевіряю, який день циклу. А, зрозуміло, за 3 дні попустить.
КапитанльнаЯ
• 20 сентября 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
До гінеколога так не має бути, є якась проблема
Гінеколог мені підтвердив, що все в межах норми. Це саме варіант норми.
КапитанльнаЯ
• 20 сентября 2023
Ответ дляКаллипсо
Ну пмс не у всех и прокладками пользуются не все. Сколько вам лет, автор?
48. Звісно, у всіх свої організми і свої методи під час місячних.
КапитанльнаЯ
• 20 сентября 2023
Ответ дляКаллипсо
А вы ничего хотя бы растительного не пьете?
Нащо? Людство ще не придумало способу уникнути клімаксу, який природою передбачений. Ну окрім померти до нього.
Ніколи не збрешу• 20 сентября 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Це варіант норми.
Таке саме. І вік схожий, 46.
Доставучая• 20 сентября 2023
так у вас уже юбилей выглядывает,а вы никак не смиритесь,что уже не 20.
знаете,что у вас такое состояние -помогите себе чем сможете и чем захотите.
стареть все не хотят .
Тоскующая• 20 сентября 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Може вона зможе вам підібрати якісь препарати для зменшення прояву пмс?
Цикл то в межах еорми вона сказала, але якість життя вас не влаштовує.
То спообуйте проконсультуватися в іншого лікаря
Тарабарщина• 20 сентября 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
Щось мені підказує, що уникнути способу нема.. а от полегшити перебіг, або відтягнути початок - є. Треба тільки тим поцікавитись.
КапитанльнаЯ
• 20 сентября 2023
Ответ дляТарабарщина
Відтягнути - неможливо. Це генетика і особливість організму. Можна компенсувати зниження гормонів гормонами. Але там свої нюанси.
ЛюбимаЯНЬ• 20 сентября 2023
Ой авторе, у мене навпаки збільшується інтервал, зараз раз на 2 місяці. А пмс починається вчасно і триває по місяцю( За рекомендацією лікаря спробувала згт, аж ніякого покращення.
Бриджит_Фрикандо• 20 сентября 2023
Що поробиш, тримайтеся. Це недовго, потім він взагалі буде зникати в окремі місяці. Тобто є всі ознаки циклу, зростання лібідо і спад, ПМС, і навіть овуляція на УЗД))) а менструації немає... Лікарі розводять руками, для них все норма...