Бідося• 20 сентября 2023

Нерви не в порядку, зриває дах. Чи я не права?

Дівчата, може це від гормонів, але я стала дуже дратівлива. Маю маленького синочка 9 місяців. І от з самого його народження відносини з чоловіком пішли шкереберть. Вже багато тут тем писала про це і для себе вирішила розлучення. Але історія сьогодні не про це, а про його батьків. Вони переїхали з зони бойових дій і зараз живуть разом з сестрою чоловіка. От постало питання,що сестра з ними жити не хоче, бо люди похилого віку 65+,а сестра 35+ і незаміжня, хоче особистий простір і жити для себе (розумію її цілком). Я раніше також була проти,щоб батьки з нами жили. Тепер же ми дійшли згоди стосовно розлучення і я шукаю квартиру нам з дитиною. Чоловік винен мені чималу суму грошей,які я давала на будинок. От я і розраховую,що на ці гроші буду спокійно собі знімати житло. Але чоловік не поспішає їх мені повертати,а з будинку виганяє. І сьогодні я дізнаюсь,що він збирається оплачувати квартиру за 10 тис своїм батькам. В мене шок і істерика! Кажу йому знімай мені квартиру раз у тебе гроші є, а батьки нехай з тобою живуть! А він каже,що знімати буде тільки батькам, а мені ні. Я зла на нього, на його батьків також. От чого не можна повернути мої гроші і жити самим щасливо вже без мене? Не хочу більше грати ніякі ролі, завтра прийдуть батьки його, то я перед ними стелитися не буду. Все одно погана буду. Дякую,що дочитали.
Безсовісна кума• 20 сентября 2023
Подавайте на аліменти, більше ви нічого зробити не можете

автор Бідося • 20 сентября 2023
Ответ дляБезсовісна кума
То само собою,що на аліменти подам. Але ж я маю право і на спільне майно. То нехай або мої гроші віддає,що я вкладала або еквівалент в квадратних метрах житла.
Снегурочко• 20 сентября 2023
Ну Вы ж понимаете, что муж Вам вернёт что-то только через суд?
Завжди недо...• 20 сентября 2023
Ответ дляБідося
А чого з будинку виганяє?
Бубль Гум)• 20 сентября 2023
Видно он не хочет разводиться и чтоб Вы уходили.. Вам так не кажется?
Автор, я Вас не переубеждаю, но это точно ваше обдуманное решение развестись, не нервы, усталость и гормоны?
Безсовісна кума• 20 сентября 2023
Ответ дляБідося
З спільним майном не все так просто, нема жодного механізму впливу, щоб він вам щось віддав. Просто обоє будете власниками
Безсовісна кума• 20 сентября 2023
Ответ дляСнегурочко
На якій підставі автор виграє суд?

автор Бідося • 20 сентября 2023
Ответ дляСнегурочко
Мабуть так і буде. Не віддасть він мені гроші. Але ж вони в нього є,раз збирається знімати батькам квартиру!
Снегурочко• 20 сентября 2023
Ответ дляБезсовісна кума
На якій підставі автор виграє суд?
Так я и не говорю, что она его выиграет. Говорю, что из мужа деньги просто так она не вытрясет
автор Бідося • 20 сентября 2023
Ответ дляЗавжди недо...
А чого з будинку виганяє?
Бо скандали кожен день,то він каже йди з мого будинку! А я кажу,що піду як тільки ти повернеш мою частину коштів.
Снегурочко• 20 сентября 2023
Ответ дляБідося
А з якого приводу скандалите?
автор Бідося • 20 сентября 2023
Ответ дляБубль Гум)
Вже не знаю. Але я вже стільки наговорила,що не знаю як далі ми будемо жити.
Позитивна• 20 сентября 2023
Ответ дляБідося
Ви купували будинок в шлюбі.?
автор Бідося • 20 сентября 2023
Ответ дляБезсовісна кума
В через суд можна зобов´язати виплачувати мою частину?
Бубль Гум)• 20 сентября 2023
Ответ дляБідося
Ой, бывает. Всякое в семье бывает.
автор Бідося • 20 сентября 2023
Ответ дляСнегурочко
А з якого приводу скандалите?
Дитина маленька,я з ним цілий день сама. А ввечері він приходить або сам або ще може з друзями і пиво п´є і шашлики жарить. І ніколи не запропонує мені віддихнути.
Безсовісна кума• 20 сентября 2023
Ответ дляБідося
Ні
автор Бідося • 20 сентября 2023
Ответ дляПозитивна
Ви купували будинок в шлюбі.?
Так. Я давала 30% від вартості будинку.
Позитивна• 20 сентября 2023
Ответ дляБідося
Так. Я давала 30% від вартості будинку.
Тепер через суд половину повинні дати. Або хай він іде на зйом, а ви залиайтесь там.

как тебе такое илон маск• 20 сентября 2023
Скажите, что уйдете сама и на работу, а реьенок с ним будет.
автор Бідося • 20 сентября 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Ні
А які є варіанти? Я ж не можу після розлучення залишити йому будинок,а сама знімати житло.
Безсовісна кума• 20 сентября 2023
Ответ дляБідося
Жодних в цій ситуації , лише домовлятися
автор Бідося • 20 сентября 2023
Ответ дляПозитивна
Він нізащо не піде з будинку. Він вважає,що якщо його більша половина грошей, то і будинок його.
Снегурочко• 20 сентября 2023
Ответ дляБідося
Это неприятно.
Но когда Вы разведетесь и переедете на съем с ребенком, то разве кто-то будет предлагать вам передых?
То что они жарят шашлыки, это же в какой-то степени и отлично, значит ужин готовить не нужно.
автор Бідося • 20 сентября 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Вже так робила. Пішла на день до 6 вечора. Так він покликав своїх батьків,щоб сиділи з малим, а сам поїхав.
Поддакиваю иногДА• 20 сентября 2023
Ответ дляБідося
Зверніться до грамотного юриста. Але все одно нічого швидко не буде, шукайте джерело доходу на оренду вже зараз.
Снегурочко• 20 сентября 2023
Ответ дляБідося
І всім добре. Може то й не погано, батьків до себе покликати? Вони будуть дитя бавити (Вам відпочинок), друзі з чоловіком шашлик на вечерю жарити (відпочинок від кухні)
Все не так і погано)))
автор Бідося • 20 сентября 2023
Ответ дляСнегурочко
Это неприятно.
Ні, мені стане легше. Бо прибрати 40 кВ легше ніж 160. І мені не потрібно буде постійно за ним прибирати і за його гостями.
Поддакиваю иногДА• 20 сентября 2023
Ответ дляСнегурочко
Это неприятно.
Мммм, що це? Коричневе, пахне дурно, виглядає як гімно. Та нє, буду уявляти, що то канхвєта. Зате готувати не треба.
Крапипопка• 20 сентября 2023
Ответ дляБідося
авторе, це лише судовий позов (у вас і так розлучення лише через суд). Я рік так розлучалася, без дітей і процес завершився лише через те, що кузина чоловіка працювала в тому суді і мою справу таки розглядали, а не перекладали зі стола на стіл