Бідося• 20 сентября 2023
Нерви не в порядку, зриває дах. Чи я не права?
Дівчата, може це від гормонів, але я стала дуже дратівлива. Маю маленького синочка 9 місяців. І от з самого його народження відносини з чоловіком пішли шкереберть. Вже багато тут тем писала про це і для себе вирішила розлучення. Але історія сьогодні не про це, а про його батьків. Вони переїхали з зони бойових дій і зараз живуть разом з сестрою чоловіка. От постало питання,що сестра з ними жити не хоче, бо люди похилого віку 65+,а сестра 35+ і незаміжня, хоче особистий простір і жити для себе (розумію її цілком). Я раніше також була проти,щоб батьки з нами жили. Тепер же ми дійшли згоди стосовно розлучення і я шукаю квартиру нам з дитиною. Чоловік винен мені чималу суму грошей,які я давала на будинок. От я і розраховую,що на ці гроші буду спокійно собі знімати житло. Але чоловік не поспішає їх мені повертати,а з будинку виганяє. І сьогодні я дізнаюсь,що він збирається оплачувати квартиру за 10 тис своїм батькам. В мене шок і істерика! Кажу йому знімай мені квартиру раз у тебе гроші є, а батьки нехай з тобою живуть! А він каже,що знімати буде тільки батькам, а мені ні. Я зла на нього, на його батьків також. От чого не можна повернути мої гроші і жити самим щасливо вже без мене? Не хочу більше грати ніякі ролі, завтра прийдуть батьки його, то я перед ними стелитися не буду. Все одно погана буду. Дякую,що дочитали.
Крапипопка• 20 сентября 2023
Ответ дляБідося
Так. Я давала 30% від вартості будинку.
ви обидва власники?
Бідося
• 20 сентября 2023
Ответ дляКрапипопка
авторе, це лише судовий позов (у вас і так розлучення лише через суд). Я рік так розлучалася, без дітей і процес завершився лише через те, що кузина чоловіка працювала в тому суді і мою справу таки розглядали, а не перекладали зі стола на стіл
Це жах просто. Я опинилася в заручниках у нього...Бо коли ж будинок купували хто думав,що так все повернеться
Подмигашка• 20 сентября 2023
Ответ дляБідося
Він нізащо не піде з будинку. Він вважає,що якщо його більша половина грошей, то і будинок його.
То вкладіться у адвоката і най йому суд розкаже.
Снегурочко• 20 сентября 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Мммм, що це? Коричневе, пахне дурно, виглядає як гімно. Та нє, буду уявляти, що то канхвєта. Зате готувати не треба.
Ну пусть разводится. И мотается в съемной хате между ребенком и подработками на оплату сьемного жилья. Вероятно будет легче
Бідося
• 20 сентября 2023
Ответ дляКрапипопка
ви обидва власники?
Ні, в документах тільки чоловік. Але купували у шлюбі.
Поддакиваю иногДА• 20 сентября 2023
Ответ дляСнегурочко
До заміжжя автор якось вижила. Ще і 30% коштів на будинок якимсь чином мала. Так і після розлучення теж виживе. Не всі готові терпіти і зі всіх сил робити вигляд, що все гаразд і краще за всіх
Бідося
• 20 сентября 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
На ту частку будинку я відкладала 12 років працюючи майже без вихідних. Тепер так точно не вийде.
Снегурочко• 20 сентября 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ну в добрий путь. Вже майно он розділила
Бідося
• 20 сентября 2023
Ответ дляГарнюнька
Сил вам пережити це пекло.
Дякую! Сподіваюсь на краще.
Кнопус• 20 сентября 2023
Может Вам лучше пожить в этом доме пока, так сказать поиспользовать, и параллельно откладывать деньги, а когда будете готовы, тогда и съедите уверенно
Бідося
• 20 сентября 2023
Ответ дляКнопус
Спочатку так і планувала, але чоловік навмисно не дає працювати. Тому за ці півроку,що я намагалася працювати онлайн, то змогла заробити лиш 20 тисяч. І я вже більше не можу кожного дня сваритися. Дитина росте і все це бачить.
миссАрфография• 20 сентября 2023
Автор.Вы не обязаны уходить из своего дома с грудным ребенком.
Живите в отд комнате.подавайте на развод.алименты и раздел имущества
Бідося
• 20 сентября 2023
Ответ длямиссАрфография
Я і так живу в окремій кімнаті на першому поверсі майже з народження дитини. Чоловік живе на другому поверсі. Але я фізично не можу більше кожного дня жити в стресі. Я вже всі варіанти сумісного проживання випробувала. Тільки окремо знімати.
Кнопус• 20 сентября 2023
Ответ дляБідося
Скажите, что с этого дня вы чужие люди, и пусть никаких претензей к Вам не предъявляет. У Вас грудной ребенок на руках! Думайте о нем в первую очередь! И делайте как Вам удобно! Не уходите пока! Легче там не будет! Пройдет время, ’страсти’ поутихнут глядите, может и сможете договорится о чем - то... Все наладится, уверяю Вас! Терпения Вам и сил!
Бідося
• 20 сентября 2023
Ответ дляКнопус
Дякую. Але вже сил немає дивитись як він веселиться,бухає,все розкидає п´яний,а я зранку то маю все прибрати,бо дитина не може повзати по підлозі посеред пляшок,стаканів і залишків їжі.
Снегурочко• 20 сентября 2023
Кстати, если родители будут жить в доме, то они могут сына ’на путь истинный’ наставить в плане пьянок
жінка незаміжня• 20 сентября 2023
По-перше, за законом презюмується рівність часток подружжя при розподілі майна. Тобто, Вам належить 50 % відсотків, й забудьте про 30%. Стоїть на своєму. Якщо чоловік вважає, що його внесок більший (й тут мова не лише про гроші(!)), то ВІН має довести це в суді. Це якщо коротко. Біжить до адвоката, прошу вас, тільки до толкового, воно того варте. Успіхів!
Бідося
• 20 сентября 2023
Ответ дляСнегурочко
Я категорично проти його батьків. Мені важко за чоловіком і дитиною прибирати,а тут ще + дві людини похилого віку. Ні,ні,ні.
Бідося
• 20 сентября 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Дякую! Трохи вселили в мене надію.
Головне, щоб ви усі разом з його батьками не жили, тоді взагалі ні про які відносини не буде йти мова.
Але ж може у Вас перевтома? Маленька дитина, стрес, тривога… Може стосунки з чоловіком ще можна налагодити? Звичайно, тільки якщо є бажання спробувати. Рішення тільки Ваше. Зараз дуже складно багатьом парам, але самою з дитиною також важко 🌷
Бжоли-бандерівці• 21 сентября 2023
Ответ дляБідося
Ні, мені стане легше. Бо прибрати 40 кВ легше ніж 160. І мені не потрібно буде постійно за ним прибирати і за його гостями.
Так ви й зараз можете цього не робити. Ви можете розлучитись і жити в одному будинку. Просто в різних кімнатах.
Бідося
• 21 сентября 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Так і живемо у різних кімнатах. Я живу на першому поверсі, чоловік після всіх гулянок та і взагалі все кидає на кухні та в коридорі. Я не можу то не прибирати,бо дитина маленька і всюди лізе.
Ясамаякрасивая)• 21 сентября 2023
Ответ дляБідося
По закону он ваш общий. По моему горькому опыту только развод через суд и деление собственности в равных долях. А дальше, когда он начал кочевряжится и вставать в позу, то я по договору дарственной переоформила свою часть на циганей. Да, продешевила, но другого выхода тогда не было. Он как и ваш думал, что ему все все должны)))) чем закончилась инстория незнаю, да и мне не интересно, пройденный этап и горький урок. Но, попрекать деньгами, раз начал, он будет вас уже всегда. Это такой тип людей. Крепитесь, автор. Обнимаю.