На_оба_рот• 21 сентября 2023

Skin Shoes легкі та не слизькі, порадьте!

Може хто купував подібне? мені головне щоб легке на нозі та не слизьке, бо вдома займаюсь, в кросівках дуже гучне тупотіння, не хочу заважати сусідам, босоніж - холодно, в носках на ламінаті слизько, а купляти три килимка для йоги не хочеться, одного буде замало.
Додаю фото що видав інтернет.
Телячі ніжноСті• 21 сентября 2023
обычные анти скользящие носки возьмите, их полно

автор На_оба_рот • 21 сентября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
я таких не бачила ніде, їх в звичайних магазинах придбати можна?
Телячі ніжноСті• 21 сентября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
даже не подскажу... у меня много, тонких, толстых, невидимок..
автор На_оба_рот • 21 сентября 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
ви їх продаєте?
Телячі ніжноСті• 21 сентября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
ви їх продаєте?
нет, ношу
НетЕщеНаверное• 21 сентября 2023
Ответ дляНа_оба_рот
На любом рынке, лотке где продают носки должны быть такие носки.
автор На_оба_рот • 21 сентября 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Дякую пошукаю.

Надежда наш компас• 21 сентября 2023
Як може бути босоніж холодно, якщо ви займаєтесь? Там же по три поти стікає, навпаки хоч трохи легше босій. Чи ви зимою при відкритих вікнах?
автор На_оба_рот • 21 сентября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Підлога дуже холодна, я то пітнію, а ноги мерзнуть. Влітку то норм, а зараз вже починається дискомфорт....