PORKA• 21 сентября 2023
яка ціна постільного в укрзалізниці?
Дівчата, хто нещодавно їздив потягом, яка зараз вартість постільної білизни? Або де можно подивитися ціни? На сайті укрзалізниці не знайшла жодної інформації. Дякую за допомогу.
PORKA
• 21 сентября 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Так, 50. Вартість видно при купівлі квитка. Чай 10 )
якби було видно на приват 24 білети, я б не питала)
Амелі на мілені• 21 сентября 2023
Ответ дляPORKA
Я купували через додаток Укрзалізниці. Там видно 💐
PORKA
• 21 сентября 2023
Ответ дляАмелі на мілені
дякую)
Диви яка я пава!• 21 сентября 2023
Ответ длявентиляторная
Она идет автоматом к билету.
Можна відмовитись. Чого одразу автоматом? При оформленні квитка ставиться або не ставиться галочка напроти білизни, напою.
В плацкартному і купе вартість білизни 50 грн.
Краще купувати одразу з квитком, бо офіційно провідник не має права продавати білизну (лише у випадку певних форсмажорів - затримка поїзда більш ніж на скількись там годин, якесь горе в сім´ї тощо. Десь на сайті Укрзалізниці читала).
PORKA
• 21 сентября 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Дякую велике))
Дідова баба• 21 сентября 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Немає проблем щоб купити саме в поїзді у провідника
вентиляторная• 21 сентября 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Там до определенного расстояния можно купить/ не купить.